Mladší dorost v celý zápas Jihlavě dotahoval, nakonec však zvítězil v nájezdech

HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 22. Menšík (Brož, Kochrda), 31. Polodna (Zdarsa), 51. Menšík (Jungwirth, Kochrda) – 37. Masař (Bartes, Kos), 38. Fajmon (Bartes, Vyroubal), 58. Brabenec (Masař, Holcman), rozh. náj. Vyroubal. Rozhodčí: Mertl - Mertl, Samuel. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 19:44. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.
HC Dukla Jihlava: Krejčí – Mikeš, Broža, Sapík, Brož, Moravec, Růžička, Vranka – Jungwirth, Dýcková, Zdarsa, Melenovský, Machovský, Pigl, Menšík, Pavelec, Havel, Kochrda, Polodna
HC Kometa Brno: Vystavěl (Bizoň) – Řehák, Holcman, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Sedláček, Kos, Rašovský, Harmim, Vyroubal, Masař

B r n o/ J i h l a v a – Sobotní odpoledne okořenilo hokejovým nadšencům utkání mladšího dorostu mezi domácí Jihlavou a Kometou Brno. A byl to velice vyrovnaný duel. Domácí dvakrát vedli, jednou dokonce o dvě branky. Kometa nakonec dokázala duel otočit a zvítězit v samostatných nájezdech. Vítězný nájezd si připsal Tomáš Vyroubal. Dorostenci tak napravili čtvrteční porážku na domácím ledě.

Připravujeme.