HC Kometa Brno - Břeclav

Branky a nahrávky: 3. Svoboda M. (Zábranský), 14. Věžník (Lapeš, Novák), 15. Gajarský (Fiala), 20. Pípa (Teplý, Dunaja), 35. Pípa (Mach), 35. Zábranský (Gajarský), 39. Kunc (Gajarský), 44. Zábranský (Kunc), 48. Gajarský (Kunc), 60. Zábranský (Kunc, Gajarský) - 9. Tetur (Dobša). Rozhodčí: . Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 32. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 10:1.
HC Kometa Brno: Dostál (od 41. Pleticha) – Fiala (C), Zábranský, Vávra, Aulehla, Vašíček Patrik, Hejduk, Svoboda Matěj, Kunc, Gajarský Adam, Lapeš, Novák, Věžník, Pípa, Teplý, Mach, Dunaja.
Břeclav: Švigra (od 33. Král) – Dobša, Gajarský Filip, Petrjánoš, Zajíček, Jachymek, Bartálová, Figura, Tetur, Nekoranec, Michalovský, Indra, Sokola, Sedláček Tibor, Svoboda Vojta, Nejeschleba, Jedlička, Miloš.