Ptejte se » Tomáš Svoboda PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Tomáše Svobody. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v pátečním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský útočník věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 37 otázek v této kategorii celkem.

Kejsí 1.1.2013, 18:51
Čau Tomáši,
Je jasné že máte herní krizi, nedaří se vám v útoku a obrana je jako průchodák. Smajlík Není příčina někde v kabině ?Nějaké spory mezi hráči či něco jiného ? Smajlík Jinak doufám že se opět zvednete a tu první šestku uhrajete . Smajlík Všiml jsem si že nájezdy většinou zkoušíte jezdit bekhendovým blafákem nebo se mi to jen zdá? Pak bych měl ještě jednu otázku. Když jsi hrál za Slávku, měl Vlada Růžička ml. nějaké výhody v kabině nebo spíše musel makat na dvakrát větší obrátky. Prosím upřímné odpovědi a at se daří Smajlík

Patrik 1.1.2013, 13:36
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat čím si vysvětlujete respektive čím si myslíte, že začal najednou takoví pád. Doufám že se s novým rokem zlepšíte a pudete nahoru. Děkuji Patrik. Smajlík

Adam 1.1.2013, 13:05
Čau Tome, hlavně ať se daří v roce 2013, vím, že se teď trochu nedaří, ale to se zlomí Smajlík a chtěl sem se zeptat, jaké to je, nastoupit po skoro půl roku z marodky? asi je to těžké :D a s kým si tak v kabině nejvíc rozumíš? Smajlík a ještě jedna otázka, koho z těch dalších 13 týmu z extraligy máš asi nejradši, nebo pro ti komu se ti nejlíp hraje? :D hlavně ať se daří a ať nejsou už žádné zdravotní problémy :D

Nelous 1.1.2013, 12:24
Všechno nejlepší do nového roku... Kluci, co to s váma je??????

Johny 1.1.2013, 11:23
Tomáši, přeji Tobě i celeé Kometě nové úspěchy v roce 2013.Věřím, že zaberete a skončíte mezi první šestkou. Máte na to všichni. Prosím bojujte nejen za sebe,ale i věrné fanoušky.
Co proto uděláte?

Viktor 1.1.2013, 11:11
Dobrý den. Chápu, že Karlovy Vary byly poslední v tabulce a chtěli jsme jim nadělit krásný vánoční dárek. Ale svátky už skončily tak sakra zaberte!!

Přeju hodně štěstí.

jirka 1.1.2013, 11:07
Nemáte na dárky,že to musíte prodávat Smajlík

bavrik 1.1.2013, 11:04
Pojdme zabrat Tome,kometácké srdce pláče Smajlík Smajlík Smajlík

pavel 1.1.2013, 10:44
ahoj tome že porazime vitkovice rozdrtime je že

Bohous 1.1.2013, 10:24
Ahoj,jaky mas nazor na viz. komentar dole Trenera Venery kdyz mate za sebou patou porazku vrade,neni ten jeho pristup prilis laxsni po takovem debaklu ve Varech?

Zdeněk Venera: Teď jsme ve fázi, kdy se nám totálně nedaří. Nemohu říci, že by tam dnes nebyla snaha, ale ze situací, ze kterých jsme normálně dávali branky jsme nebyli schopni tentokát skórovat. Minimálně na tři, čtyři góly tam šance byly. Měli jsme minimálně třicet střel na branku. Je pravda, že Závorka chytal výborně, ale výsledek je jednoznačný, takže není z naší strany co hodnotit.

Spadli ste na sedme misto vtabulce hodne rychle,jaka je pricina krize celeho tymu ze se tak nedari?

Hrajete vposledni dobe moc oslabeni a to se vam nevyplaci,je to spatnou disciplinou nebo moralka komety je na dne?

Ste velmi bojovny tym ktery hraje srdcem ale vposlednich zapasech neni takova chut na kterou sme zvykli od komety,je pricinou marodka a hry na tri rady?

Diky za odpovedi

Další stránky