Ptejte se » Jan Hruška

Ptejte se útočníka brněnské Komety Jana Hrušky. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v úterním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský útočník věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 29 otázek v této kategorii celkem.

Milhaus 1.12.2012, 09:33
Čest honzo, tak co říkáš na atmosféru brňenských fanoušků při zápasech? Osobně si myslím, že žádný tým nemá takovou podporu od fanoušků jako Brno, např. ten včerejší zápas proti Spartě, nebylo Pražáky úbec slyšet díky burácejícímu kotli KOMETY! ;-)

Adam 30.11.2012, 16:04
Čau komu fandíš ve fotbale u nás a komu v zahraničí?

Evik 30.11.2012, 16:01
Ahoj Honzi jak dlouho by si chtěl zůstat v Brně. (Doufám že dlouho :D) Si super hráč. A jak se ti líbí atmosféra. A jaké je tvé nejoblíbenější místo v Brně Díky za odpověď a mnoho štěstí Smajlík Smajlík

Další stránky
123>>