Ptejte se » Jakub Svoboda PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Jakuba Svobody. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v nedělním zápasovém programu PUK nebo den poté zde, na našem webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby Kuba Svoboda věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 21 otázek v této kategorii celkem.

Bára : ) 28.2.2013, 20:04
Čau Kubi,
z toho, jak na tebe tihle ” fanoušci ” nadávaj, si nic nedělej, kvůli tomu, že před rokem ste byli druzí a letos ne, tak se svět nezboří. Jako jo, je škoda, že jste si to pokonili, ale nemůžeš za to přece ty, aby si to tady musel vyžírat zrovna ty a aby tě chtěli vyhazovat, to je trošku moc!...Na začátku sezony by tě vychválili do nebes a teď tě posílají do pr....Tihle lidé fandí jen týmům, kterým se daří, což je pěkně sprostý!
Podle mě jsi kvalitní hráč s výbornýma schopnostma!!!
Dotaz: chodíš na Zbrojovku???

Hodně zdraví, štěstí a úsměvů přeje Bára : D

bavrik 28.2.2013, 19:55
Život jde dál Kubíku,zůstan Smajlík

patrik 28.2.2013, 19:47
Kubo,sezonu jsi začal s Tomášem Svobodou a Janem Hruškou. Po zranění Tomáše k Vám přišel Hynek Zohorna a i tak Vám to neskutečně šlapalo. Potom se uzdravil Tomáš Divíšek a asi po třech zápasech jste se zasekli. Kde Ty vidíš hlavní zlom tvojí formy?

Martin 28.2.2013, 19:44
Kubo co si mysliš o výměně trenéra ? ja si myslim , že to neni chyba Venery , ale vaše potom všem kam vás vytahl si myslim , že to není fér. Mrzí mě , že to musim řict , ale toto jste si zavinily sami :(

brbak 28.2.2013, 19:43
Fajmik 28. 2. 2013 19:40
Víte co bych chtěl,aby zde někdo dal 100% informaci kdo co udělal. A úplně nejlepší,aby kapitán vzal v neděli mikrofon a řekl co bylo. Stejně už těch sezon moc neuhraje. Jinak nemá smysl zde diskutovat.

Radim 28.2.2013, 19:36
Dobrý den, Jakube, proč sbírají po rozbruslení puky právě hráči?

Tvoje fanynka :) 28.2.2013, 19:11
Ahoj Kubi,zajímalo by mě jak dlouho budeš v Kometě? Máš přítelkyni? A jakých vlastností si na sobě ceníš? Děkuju za odpověd Smajlík A ať se ti daří Smajlík
PS:Máš nádhernej úsměv Smajlík

Dukát 28.2.2013, 19:08
Doufám že se vyjádříš ke všem typům otázek a názorů..docela by mě nasralo kdyby jsi odpovídal jen na otázky typu ”co říkáš na fanoušky a s kým si nejvíc rozumíš” odpovědi znám..na hřišti si nerozumíš s nikým a fanoušci jsou nasraní stejně jako já!!!!

oplik 28.2.2013, 19:02
byl venera u tebe dobrej trener?

:) 28.2.2013, 19:00
všechno nejlepší ti přeju, Kubo, ať se ti daří Smajlík jsi stejně nejlepší, pamatuj si to Smajlík

Další stránky
123>>