Ptejte se » Roman Erat PUK

<span>Ptejte se  » </span> Roman Erat PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Romana Erata. Jeho odpovědi si budete moci přečíst ve středečním zápasovém programu PUK nebo den poté zde, na našem webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby Roman Erat věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 53 otázek v této kategorii celkem.

peta9 10.2.2013, 00:55
ahoj romane jak to ze to nejde? je o to penezich? z prace by me vyhodili 7x porazka to nejde nezlob se ale toto ne to co bylo loni se nemusi opakovatze umime playoff ale jestli se tam vubec dostaneme kvuli pracham byla vlastne zastavena cela nhl budete hrat nebo ne?

Marcela 9.2.2013, 15:27
Ahoj,
kolují fámy,že nedostáváte zaplaceno, je to pravda??
Přeji hodně uspěchu.

Honza 8.2.2013, 17:10
Dobrý den Romane,
chtěl bych se zeptat, proč už nemáte takový tlak před brankou jako na začátku sezóny?A proč víc nestřílíte?
děkuji za odpověď.

Honza 8.2.2013, 16:00
Ahoj Romane,
nejprve bych tě rád pochválil za obdivuhodné výkony v posledních zápasech, ale přesto se vám, jako mužstvu nedaří. Rád bych se tedy zeptal, co způsobuje, že prohráváme skoro jeden zápas za druhým? Take bych se chtěl jestli na vás jako mužstvo i na jednotlivce dopadá tlak, když se čím dál tím více blížíme hře o udržení? A jak bys hodnotil výkon týmu jako celku v posledních zápasech?

Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů nejen v této sezóně.

bavrik 8.2.2013, 15:50
zdravím.Mi to modrobílé srdíčko máme pořád na správném místě,ale u vás si nejsme tak jisti.Trvka,ty,Bičan,Dlouhán a jiní jak kdyby ho měli v gatatech.Prosím vás zaberte,at se nemusíme klepat strachy

Krocan 8.2.2013, 14:31
Ahoj Romane, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou nemáš hokejku na druhou stranu... Myslím že by to mohla být příčina toho, že tu bránu prostě netrefíš...