Ptejte se » Tomáš Dujsík PUK

Ptejte se obránce brněnské Komety Tomáše Dujsíka. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v pátečním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský obránce věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 22 otázek v této kategorii celkem.

Aneta 5.3.2013, 19:11
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by si chtěl, aby se do Komety vrátil Tomáš Divíšek? Jinak přeji úspěšnou sezónu.

Džejn 5.3.2013, 16:55
Já se omlouvám, že to není dotaz, ale nevím, kam jinam to napsat. Pořídila jsem si kalendář Komety. V prosinci, kdy se už přestávalo dařit, ale pořád nebylo nic ztraceno. Po posledním zápase doma s Libercem, po debaklu na Spartě a odvolání pana Venery to fakt bolelo a pohled na kalendář opravdu naštve...už od února...a co ty zbylé měsíce! Jo, můžu ho vyhodit. Jenom si říkám, jak hrozně jste nás zklamali a v rozhovorech s hráči pořád to samé -”dáme do toho všechno”. Je to jenom sport, to je pravda, ale vypustit půl sezóny..to je fakt moc. V pátek jdu opět do Ronda, doufám, že to bude lepší hokej než s Chomutovem. Pořád doufáme, pořád věříme a fandíme. Ty jsi teprve v hokejových začátcích, tak snad tě zkušenost z této sezony nakopne pro sezóny příští. Drž se a zůstaň nám v kádru!

Oliva 5.3.2013, 14:06
Ahoj můj Tomášku milujitě ještě vic než Gábina a Hedvika.
Musíme si dát někdy sraz (doufám že nemáš prítelkyni)
Zlomil bys mě srdce Smajlík Smajlík Smajlík
Tvoje Olivka

Hedča 5.3.2013, 14:02
ahoj Tomááááášššššku, já tě mám radši než Gabča ja tě miluju Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Gabča 5.3.2013, 13:58
Ahoj Tome seš můj nejoblíbenější hráč mám tě ráda Smajlík Smajlík Smajlík hodně štěstí vhokeji

Lilly 5.3.2013, 13:53
Ahoj Tome, jak se ti líbí v Brně?? Za koho jsi v kabině?? Spíš kliďas nebo mluvka Smajlík . A pak taky za jaký světový tým bys rád hrál?? Děkuju za odpověď a přeju hodně štěstí v životě i na ledě!!

Martin 5.3.2013, 13:35
Zdravím, Tomáši.
Zajímalo by mě, co máte za vzdělání a v jakém oboru a co případně ještě studujete?

David 5.3.2013, 13:27
Ahoj Tome... Smajlík
jezdíš někdy přes Žatčany to je vesnice kousek od Brna?
Díky David

ježibaba 5.3.2013, 12:59
Ahoj Tome... chci se tě zeptat jestli máš nějakou větší podporu ve svém okolí kromě rodiny jestli jo tak jakou a jak moc tě podporují... jinak moc fandím a přeju hodně úspěchů do hokejové budoucnosti...

Kristýna 5.3.2013, 12:59
Jak vzpomínáš na své působení v Břeclavi? Smajlík Chybí ti to?

Další stránky
123>>