Ptejte se » Martin Dočekal PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Martina Dočekala. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v nedělním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský útočník věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 29 otázek v této kategorii celkem.

Jarek 24.1.2013, 19:39
Reaguji na předchozího Zdeňka z 23.1.2013, 21:25 ,,bývalého fanouška”. Myslíš Martine,že někdy stál na bruslích? Já myslím, že ne ”,p)

Koudelka 24.1.2013, 14:52
Konecne jde ten Divisek s komety byl posledni dobou na h.... neudelal ani krok navic zadny boj zadny srdce pro kometu at tahne byl akorat drahej myslim ze vojta se chytne a hra komety byla horsi kdyz se divisek vratil nic ve zlim ale zaplat za to

Zdenek 23.1.2013, 21:25
Ahoj, jak se pripravujete na vitezny postup do 1. Ligy?
To bude pro hrace i vedeni paraada. Uz nebude tolik driny. To bude baajo..
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
A nebudou na vas tolik rvat brnensti fanousci a hnat vas do prace. To bude lebedicka.
Uz nikdy permici na kometu, jen vyhozene penize.
Za takove vysledky by vas kazdy podnikatel z prace davno vyrazil.
Byvaly fanousek. :( Smajlík Smajlík

hubert 23.1.2013, 19:19
nekteri lidi jsou padly na hlavu co se starate co kdo ma za auto?at ma co chce

Verča 23.1.2013, 17:22
Ahoj Martine Smajlík
Chci se zeptat na pár otázek:
1.Máš nějaký oblíbený film nebo seriál? Smajlík
2.V jaké dny a od kolika hodin máte tréninky?
3.S kým v kabině si nejvíc rozumíš? A jak si rozumíš s Kubou Svobodou, Jožou Kováčikem a Kubou Koreisem?

Předem děkuju za odpovědi a AŤ SE DAŘÍ! Smajlík

zdenek 23.1.2013, 15:20

Fanda 23.1.2013, 13:50
Dobrý den Martine,myslím,že teď se nedaří celému týmu ale měli by jste myslet taky nato co odpovídáte na dotazy.Vím,že to nebyla vaše opověď ale někdo z týmu odpověděl na dotaz po prohře,:že nemůžete jen vyhrávat,že nejste kapela a mám pocit,že se kometě od té doby moc nedaří.Jsem komeťák a každá prohra mrzí i mě a to nejsem jistě sám.Držím pěsti ať se daří.

Fanda z Brna 23.1.2013, 11:47
Ahoj Martine,položím ti otázku,jak často a dlouho trénujete na ledě a jak pilujete střelbu.Hrát utkání na 2-3 goly je strašné a stresující jak pro nás diváky,kteří fandí Kometě a jsou nejlepší v republice,tak pro vás hráče.Dík za odpověď a držím palce celé Kometě.

Marek 23.1.2013, 10:31
Chci se zeptat proc posledni dobou tym komety hraje spatne je to vami mysleno hraci ne bo tenerem.

Další stránky
123>>