Vylaď si svou káru do barev Komety

Vylaď si svou káru do barev Komety
 

Ve čtvrtek 27. května proběhne druhé kolo akce, o které jsme na webu již informovali. Aby Vám neunikla jedinečná možnost vyzdobit si zadní sklo auta stylovou nálepkou Komety Brno a šance získat dres, ještě jednou přidáváme důležité informace, které jsou nezbytné pro úspěšné získání slibované limitované samolepky. Čtěte tedy velmi pozorně instrukce, které naleznete uvnitř článku.

 

Důležité informace!!!

Datum akce: 20. a 27. května 2010
Kde? U čerpací stanice Globus ve vyhrazeném parkovacím pruhu. Parkovacích míst bude dostatečný počet, nedostatek místa tedy nehrozí.
Kdy? Od 17 do 19 hodin.
Cíl akce: Vylepení nálepek na zadní sklo automobilů limitované edice Kometa Brno.
Kolik bude nálepek? Bude jich přesně sto, a budou se vylepovat ve dvou fázích. Jeden čtvrtek 50 ks, další čtvrtek taktéž 50 ks.
Kolony aut? Aby se kolony automobilů netvořily, u místa vjezdu se udělá klasická fronta lidí a ti řidiči, kteří dostanou lísteček, mohou si potom zaparkovat na vyhrazené parkovište a jejich zadní sklo bude vyzdobeno nálepkou.
Možnost získání dresu? Máte šanci získat dres, pokud budete jezdit s vylepenou nálepkou do konce srpna. Předání dresu proběhne na slavnostním představení 29. srpna. Musíte prokázat, že nálepku máte nalepenou na automobilu, a že je neporušená, tedy v esteticky dobrém stavu!!! Každý, kdo toto splní, má dres zaručen.
Podmínky - Pozor! Zadní sklo automobilů musí být bez nečistot, jinak nebude samolepka vylepena!!! Sklo musí být bez nečistot, nikoliv však bez případné vnitřní výzdoby (dres, šála apod.) či nálepky království Komety.
Důležité: Nálepky jsou zhotoveny na fólii One Way Vision, která je certifikovaná k použití na dopravní prostředky. K nálepce s logem získáte rovněž malou samolepku o příslušné atestatci.O akci jsme informovali již dříve, článek zde.

Fotografie z prvního lepení
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál