.

Vydražte unikátní sadu dresů Legenda pomáhá z utkání proti Karlovým Varům!

B r n o – Na webu www.sportovniaukce.cz můžete nově dražit speciální sadu dresů z projektu Legenda pomáhá, který sjednocuje celé hokejové hnutí v České republice! Výjimečný projekt vznikl u příležitosti výročí 50 let od chvíle, kdy legendární hráč a trenér Ivan Hlinka poprvé nastoupil do zápasu nejvyšší soutěže. Do projektu se zapojily všechny kluby Tipsport extraligy, WSM Ligy, vybrané celky 2.ligy a zástupci univerzitního hokeje.

Vyvolávací cena dresů je 867,- Kč. Částka v sobě zahrnuje čísla, která jsou pro sezónu 2016/2017 specifická – tedy 80 let nejvyšší soutěže a nedožité 67. narozeniny Ivana Hlinky (26. ledna). Výtěžek z dražby bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hráčům a funkcionářům, kteří se sami nebo jejich rodiny nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.

Projekt Legenda pomáhá spojuje tuzemské hokejové hnutí v podobě, jaká nemá v historii českého hokeje obdoby.

Aukce unikátních úborů, ve kterých hokejisté brněnské Komety nastoupili 5. února proti Karlovým Varům, startuje již v 17 hodin na www.sportovniaukce.cz.

Ve speciálních dresech odehráli hokejisté Komety 1. třetinu utkání proti Karlovým Varům 5. února.