.

U18 druhý zápas na MS nevyšel, prohrál i výběr do 17 let. Oba padly se Švédskem

S p i š s k á N o v á V e s / D m i t r o v – Mistrovství světa hráčů do 18 let je v plném proudu a reprezentace odehrála v sobotu večer druhý duel ve dvou dnech, leč tentokrát se jí zvítězit nepovedlo. Se Švédskem dotahovala a dokázala vyrovnat na 2:2, nicméně na třetí trefu Tre Kronor odpověď nenašla. Do utkání zasáhli čtyři Brňané - obránci Filip Král s Dalimilem Mikyskou a útočníci Marek Škvrně s kapitánem Martinem Nečasem. O rok mladší kategorie taktéž prohrála svůj druhý zápas na Turnaji pěti zemí, když Švédsku podlehla 0:1. V utkání se představilo trio komeťáků - Adam Gajarský, Karel Plášek a Vojtěch Střondala.

U18 těsně padla se Švédskem

Švédsko - Česko U18 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 4. Peterson (Elvenes, Westerlund), 21. Zetterlund, 48. Gustafsson (Ginning) – 38. Zadina (Kvasnička, Kondelík), 47. Kern (Safin)

Sestava ČR: Škarek (Patera) – Kvasnička, Mikyska, Šalda, Bednář, Buchtela, Král – Chytil, Nečas (C), Zadina – Hrabík, Hladonik, Kaut – Kern (A), Machala (A), Safin – Škvrně, Dvořák, Kondelík.

Sedmnáctky podlehly Švédům nejtěsnějším rozdílem

Česko U17 - Švédsko U17 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Berggren

Sestava ČR U17: Dvořák (Vlk) - Dajčar, Bernáth - Klejna, Dluhoš - Hadamczik, Procházka - Adámek - Lauko, Čajka, Gajarský - Pekař, Šír, Kvasnica - Plášek, Střondala, Šik - Koblížek, Kropáček, Pavel.