Starší dorost vyzve dvakrát jihlavskou Duklu, mladší dorost týmy z čela tabulky

B r n o – Pouze starší a mladší dorostence Komety v tomto týdnu čekají v mládežnických kategoriích další extraligové bitvy. Junioři naopak mají v následujících dnech volno a další zápas sehrají až příští týden. Starší dorostenci se postaví ve dvojzápase ve dvou dnech na domácím ledě proti Dukle Jihlava, jejich mladší kolegové si zahrají v Hradci Králové a doma proti Havlíčkově Brodu.

Starší dorostenci chtějí navázat na poslední výhru

Dva zápasy ve dvou dnech proti jihlavské Dukle čekají na starší dorostence brněnské Komety. První duel je na programu ve čtvrtek od sedmnácti hodin, necelých osmnáct hodin po skončení tohoto klání si následně oba celky střihnou odvetu znovu v brněnské DRFG Areně, kde se začíná hrát od 12:30. Oba týmy mají odehráno sedm utkání, Dukle patří s patnácti získanými body druhá pozice šestičlenné tabulky skupiny D, Kometa nakupila devět bodů a je pátá. Modrobílí budou chtít navázat na dosud poslední utkání, ve kterém triumfovali v Olomouci v poměru 4:3, a bodově se dotáhnout na svého nejbližšího soupeře.

11. kolo Extraligy staršího dorostu
čtvrtek
12. 10. 2017
17:00 hod.
HC Kometa Brno HC Dukla Jihlava DRFG Arena, Brno
12. kolo Extraligy staršího dorostu
pátek
13. 10. 2017
12:30 hod.
HC Kometa Brno HC Dukla Jihlava DRFG Arena, Brno

Mladší dorostenci vyzvou druhý a čtvrtý tým extraligy

Mladší dorostence čekají tento týden také dvě partie. Nejprve si mladí brněnští hokejisté zahrají ve čtvrtek na ledě druhého týmu tabulky Hradce Králové, v neděli doma vyzvou v přímém souboji o čtvrtou pozici Havlíčkův Brod. Kometě patří po sedmi zápasech pátá příčka desetičlenné tabulky se stejným bodovým ziskem jako má nejbližší soupeř modrobílého celku, čtvrtý Havlíčkův Brod. V dosud posledním utkání Kometa na domácím ledě zdolala 2:1 Žďár nad Sázavou.

8. kolo Extraligy mladšího dorostu
čtvrtek