.

Série se přesouvá do Brna! Nač se můžete těšit při víkendových zápasech

B r n o – Čtvrtfinálová série Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy mezi Kometou a Plzní se stěhuje do města pod hradem Špilberkem. Za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy začne sobotní utkání v 17:00 hodin. Brány KAJOT ARENY se otevřou už v 15:00. V neděli utkání kvůli živému vysílání v České televizi začíná už v 16:40, brány stadionu se otevřou v 14:40. Nyní si však pojďme v bodech projít, co si pro vás Kometa přichystala.

• Před začátkem sobotního utkání bude jmenován nový Hrdina Království Komety, nyní ze sféry kulturní.
  • Slavnostního sobotního buly se ujme zástupce Hasičského záchranného sboru JMK. Právě brněnští hasiči totiž v současných dnech slaví 150. výročí.
  • I v rámci výročí 150 let brněnských hasičů a vzájemné spolupráce odehrají komeťáci 1. třetinu sobotního duelu ve speciálních dresech. Hráči je následně podepíší a budou umístěny do internetové aukce, která odstartuje ve středu 26. března 2014. Výtěžek z aukce bude věnován NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ, která pomáhá rodinám policistů a hasičů, kteří zahynuli nebo jsou těžce tělesně postiženi následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby. Více informací najdete na webu www.nadacepah.cz.
  • Před startem obou utkání si budou moct fanoušci prohlédnout speciální motivační spot, na kterém se někteří sami podíleli svojí účastí.
  • Obě utkání budou tradičně zahájena národní hymnou. Vždy půjde o živé vystoupení přímo na stadionu.
  • Prvních 1000 návštěvníků získá speciální nálepku z edice play-off 2014.
  • Fanoušci, kteří mají vstupenky na sezení, se mohou v sobotu těšit na originální dárek přímo na sedačce, díky kterému se jim budou vypjaté zápasy sledovat pohodlněji.
  • Prvních 1000 příchozích získá od hostesek Starobrna stylové play-off překvapení (jen v sobotu).
  • Týmy rádií Kiss Hády Brno a Hitrádio Magic Brno budou přímo na ochoze malovat na tváře vousy.
  • Kiss patrolky, tedy hostesky rádia Kiss Hády Brno, budou přímo na ochozu KAJOT ARENY prodávat nové číslo Kometa novin. Pokud byste je minuli, můžete si noviny zakoupit v bufetech.
  • Nachystán pro vás bude také tradiční bulletin PUK, jenž se prodává ve všech bufetech a můžete se díky němu zúčastnit divácké soutěže přímo na ledové ploše.
  • Hostesky Starobrna budou rozdávat 100 voucherů na 1 + 1 pivo Drak do Kometa Pub Areny.
  • S hosteskami našeho generálního partnera Starobrna se budete moct vyfotit se speciálními rekvizitami s motivy play-off a následně se na facebookových stránkách Starobrna najít na fotce s upraveným play-off pozadím.

Pojďme tedy společně táhnout za jeden provaz! A nezapomeňte o víkendu vytáhnout na auta komeťácké vlaječky.

V KAJOT ARENĚ přivítáme čtvrtfinálovou sérii. Takto nově vypadá plášť od ulice Nové sady. Jste také nachystáni?