Nominace U17 (9. - 16. 4., Plzeň)
Brankáři:
Adam Ebenstreit (Karlovy Vary), Břetislav Vystrčil (Mladá Boleslav).
Obránci:
Pavel Průšek (Liberec), Nick Mähler (Karlovy Vary), Jakub Fibigr, Marek Chaloupka (oba Vítkovice), Adam Martin Hlinský (Mladá Boleslav), Tomáš Galvas (Olomouc), David Svozil (Ilves Tampere, Finsko).
Útočníci:
Daniel Pekař, Vasyl Špilka (oba Liberec), Maxmilian Curran, Danny Chludil(oba Slavia Praha), Jiří Klíma, Dominik Pavlík, Lukáš Král (všichni Hradec Králové), Jakub Heš, Martin Vaculík (oba Zlín), Oskar Lisler (Mladá Boleslav), Petr Poláček (Sparta Praha), Ondřej Kos (Ilves Tampere, Finsko).
Náhradníci:
Brankáři: Jan Ondráček (Šumperk), Samuel Kowalczyk, Marek Uherek (oba Zlín), Jakub Milota (Třinec), Maytáš Mařík (Plzeň). Obránci: Adam Král (Liberec), Dominik Löffler, Adam Ošmera (oba Jihlava), Samuel Šmerda, Martin Švec (oba Pardubice), Pavol Cipko (Karlovy Vary), Matyáš Man (Vítkovice), Aleš Zielinski (Třinec), Alex Kubánek (Slavia Praha). Útočníci: Tobiáš Pastor, Matěj Zeman (oba Karlovy Vary), Jindřich Habermann, Adam Veselský (oba Kometa Brno), Jakub Jón (Hradec Králové), Patrik Král, Vojtěch Steklý, Matěj Vojáček (všichni Mladá Boleslav), Samuel Drančák (České Budějovice), Matěj Kubiesa, Šimon Pohludka, Petr Sikora (všichni Třinec), Marek Daníček (Rytíři Kladno), Adam Benák, Adam Titlbach (oba Plzeň), Matěj Hamr (Curych, Švýcarsko).
Program turnaje v Plzni
Středa 12. dubna:
18:00 Česko – Švýcarsko
Čtvrtek 13. dubna:
18:00 Česko – Finsko
Sobota 15. dubna:
14:30 Česko – Slovensko
Neděle 16. dubna:
16:00 Česko – Švédsko
Nominace U16 (10. - 16. 4., Znojmo/Tranås)
Brankáři:
Martin Fajmon (Kometa Brno), Ondřej Štěbeták (Jihlava).
Obránci:
Matěj Pelikán (Karlovy Vary), Marek Vyhlídal (Kometa Brno), Max Pšenička (Slavia Praha), Štěpán Černý (Hradec Králové), Rostislav Šilhavý (Mladá Boleslav), Jakub Winkelhöfer (Litvínov), Tomáš Malínek (Sparta Praha).
Útočníci:
David Rozsíval (Liberec), Matěj Pekař (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Vojtěch Čihař (Karlovy Vary), Matouš Jan Kucharčík, Artur Matějovský, Tomáš Poletín (všichni Slavia Praha), Šimon Fasner (Vítkovice), Adrien Bartovič (Malmö, Švédsko), Adam Novotný (Hradec Králové), Jakub Lev (Mladá Boleslav), David Krčál (Pardubice), František Netušil (Sparta Praha), Jakub Frolo (Vsetín).
Program turnaje čtyř zemí
Čtvrtek 13. dubna:
18:00 Slovensko – Česko
Pátek 14. dubna:
15:30 Česko – Finsko
Sobota 15. dubna:
14:30 Švédsko – Česko