První třetina se nám hodně povedla, raduje se z vítězného utkání dvoubodový Jakub Konečný

B r n o – Utkání s Jihočechy se mladším dorostencům povedlo na výbornou. Kometa od prvních minut diktovala tempo hry a svého soka nepustila prakticky do žádné větší šance. Jeden gól a jednu asistenci si také připsal mladičký útočník Jakub Konečný, který se věkem řadí ještě mezi žáky. Svou kvalitní výkonností si však na několik utkání vybojoval místo právě v mladším dorostu, kde dnes napomohl k vysoké výhře.

Jakube, v dnešním duelu sis připsal jeden gól a jednu asistenci. Jak bys celé utkání zhodnotil?
První třetina se nám hodně povedla, dali jsme tři rychlé góly, což nám pomohlo se více odvázat. Škoda, že jsme na začátku druhé dvacetiminutovky inkasovali, byla to bohužel smolná branka. Další vývoj zápasu jsme si už jen užívali.

Po reprezentační pauze jste nestačili na Žďár, byla o to větší motivace do dnešního utkání?
Utkání se Žďárem se nám vůbec nepodařilo a bylo nutné tuto prohru hodit za hlavu. Motivace dnes byla velká, všichni jsme to odmakali a jsme rádi za výhru.

V první třetině padly hned čtyři branky, předpokládám, že v kabině byla radost veliká…
Radost v kabině byla obrovská, chválili nás i trenéři, protože první třetinu jsme odehráli opravdu suprově.

V následujícím utkání na vás čeká jihlavská Dukla, která má svoje kvality. Budete se na tohoto soupeře nějak speciálně připravovat?
Já jsem v předchozím zápase s Duklou nehrál a nebudu hrát ani v tom nadcházejícím, neboť se zapojím zpět k osmé třídě. Věřím ale, že kluci přípravu nijak nepodcení.