První kniha o Kometě je na světě!

Jedinečnou knihu o Kometě přivítají nejen její fanoušci, ale také ostatní příznivci českého hokeje a sportu vůbec. Neměli by si ji nechat ujít ani obyvatelé Brna a rodilí Brňané, neboť se v ní zrcadlí kus historie jejich města. Těm všem umožní znovu prožít příběh slavného hokejového klubu. První kompletní obrazová publikace o slavné historii a současnosti klubu HC Kometa Brno vychází 30. listopadu 2011 v brněnském Nakladatelství JOTA.

Ačkoliv se Kometa Brno s jedenácti ligovými tituly řadí mezi nejúspěšnější české hokejové kluby, nebyla dosud napsána kniha o její historii. Tuto citelnou mezeru zaplňuje publikace, již Nakladatelství JOTA připravilo ve spolupráci s HC Kometa Brno.

Knihu KOMETA – PŘÍBĚH HOKEJOVÉHO KLUBU tvoří tři samostatné části. První část – nazvaná Kronika sezon – se nejprve vrací k počátkům hokeje v Brně v první polovině 20. století a poté provází čtenáře historií klubu rok po roku. Druhá část – Portréty hvězd – přibližuje osudy tří desítek nejslavnějších hráčů v dějinách klubu, od Bubníka a Dandy až po Langa a Hubáčka. Portréty zpestřují osobní výpovědi a vzpomínky. Obě části provází bohatá fotografická dokumentace. Třetí část – Údaje statistik – obsahuje klíčové informace pro každou sezonu: výčet všech ligových utkání Komety s výsledky, tabulku i soupisku mužstva.

Zdeněk Meitner, Petr Fiala, Milan Řepa
KOMETA
PŘÍBĚH HOKEJOVÉHO KLUBU

pevná vazba s přebalem
368 stran + 48 stran přílohy
běžná cena: 528 Kč

V prodeji ve všech knihkupectvích a na www.jota.cz
Od 3.12. můžete knihu zakoupit také na pokladně Kajot Areny v době předprodeje a ve Fanshopu Komety během utkání v Kajot Areně.

Přijďte se pobavit a seznámit se s novou knihou o Kometě!

sobota 3. 12., 17.00 – Kajot Arena
První představení knihy v rámci extraligového utkání Juniorů HC Kometa Brno. Kniha bude k dostání za speciální cenu 499,-

úterý 6. 12., 18.00 – Kajot Arena
Slavnostní křest knihy před extraligovým utkáním HC Kometa Brno za účasti hokejových legend klubu. Kniha bude k dostání za speciální cenu 499,-

středa 14. 12., 13.30 – Galerie Vaňkovka
čtvrtek 15. 12., 13.30 – Olympia Brno

Autogramiády hráčů „A týmu HC Kometa Brno“ a hokejových legend klubu, bohatý doprovodný program se soutěžemi o hodnotné ceny.

Na všech uvedených akcích bude kniha v prodeji za zvýhodněnou cenu!