.

Přijďte v sobotu oslavit na Zelný trh mistrovský titul Komety Brno!

Přijďte v sobotu oslavit na Zelný trh mistrovský titul Komety Brno!
 

B r n o – V sobotu 22. dubna od 15:00 do 18:00 se můžete těšit na velkolepou rozlučku s mistrovskou sezónou. Program nabídne setkání fanoušků a hráčů, připravena bude autogramiáda hokejistů Komety a koncert kapely Maxim Turbulenc. Na Zelný trh zamíří hokejisté po setkání s brněnským primátorem Petrem Vokřálem a jihomoravským hejtmanem Bohumilem Šimkem.

 

Akce na Zelném trhu začne ve tři hodiny odpoledne. „Oslavy zahájí koncert kapely Maxim Turbulenc. Vybrali jsme ji, aby akce byla vhodná i pro rodiny s dětmi,“ sdělil v tiskové zprávě Pavel Bartošek z Tržnice Brno na Zelném trhu. Zahraje také skupina Robo Patejdl Band a návštěvníci se mohou těšit rovněž na soutěže o ceny a další doprovodné akce.

V průběhu odpoledne přijedou na místo hokejisté Komety. „Chystáme také autogramiádu vítězného týmu. Chtěli bychom, aby na pódiu vystoupily i hokejové legendy – tedy hráči, kteří zažili minulé vítězství v lize v roce 1966,“ uvedl mluvčí Komety Michal Chylík.

Fanouškům slíbil generální partner Komety pivovar Starobrno za dvanáctý mistrovský titul dvanáct tisíc piv. Čepovat se začnou v sobotu od 15:00 na brněnském Zelném trhu.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál