Musíme víc střílet, myslí si střelec dnešní branky Matěj Novák

B r n o – Utkání staršího dorostu bylo velmi napínavé od samého začátku. Gólových akci jsme však neviděli mnoho a v celém zápase hrály roli maličkosti. Matěj Novák si na svůj účet připsal branku, která dnes duel rozhodla.

Čtvrté utkání, čtvrtá výhra. Předpokládám, že s takovým vývojem nové sezony jste spokojeni…
Je to tak. Nečekali jsme takový nástup, nicméně si na to samozřejmě nestěžujeme (směje se).

Většina z vás postoupila z loňského mladšího dorostu, řekli jste si, že budete pokračovat ve vítězné šňůře z konce uplynulé sezony?
Chtěli jsme pokračovat ve stejných výsledcích z loňského roku. Stoprocentně navázat ale nikdy nejde.

Svým gólem jsi dnes rozhodl utkání. Mohl bys zmiňovanou akci popsat?
Martin Nečas výborně posílal kotouč na Tomáše Mlynáře, který mi poté nahrál a já mohl puk posílat v podstatě do prázdné brány.

Co je třeba zlepšit do dalších utkání? Budete se například zaměřovat na přesilové hry, kterých jste měli v dnešním utkání hodně?
Přesilovky nám poslední dva zápasy moc nejdou, ale snad to bude v příštích dnech jen lepší. Stoprocentně musíme víc střílet.