Brněnské volejbalové šílenství. Finále extraligy navštívilo rekordních 5556 diváků!

B r n o – Fantastický zápas, parádní atmosféra, ovšem šťastnější konec pro Duklu Liberec. Domácí volejbalisté před natřískaným hledištěm dostávali fanoušky do varu, vymačkali ze sebe maximum, ale vyrovnat sérii na 3:3 už Brňané nedokázali. Přes nesmírnou snahu si titul připisuje Liberec, který vyhrál v celé sérii 4:2. Dnes na sety v poměru 3:1. 5556 diváků je však volejbalové maximum, Brno znovu posunulo svůj vlastní extraligový rekord.

Konečný výsledek šestého finálového utkání:

Brno - Liberec 1:3
sety: (20:25, 19:25, 25:18, 25:27)
Stav série: 2:4
Diváci: 5556.

Sestavy:

Volejbal Brno: Hrazdíra, Muroň, Castello, Smrčina, Haník, Licek, Sukarev, Zmrhal, Plešingr, Pražák, Neubauer, Klapal, Andrianov, Goodell, Handlíř. Trenér: Ondřej Marek.

VK Dukla Liberec: Fučík, Kriško, Galabov, Kunc, Zajíček, Pospíchal, Staněk, Janouch, Vencovský, Kopáček, Ducháč, Patucha, Leikep, Správka. Trenér: Michal Nekola.

Rozhodčí: Jan Krtička, Kamil Renčín.

Fanoušci si i přes prohru užívali parádní atmosféru a atraktivní volejbalový duel. Foto: Ivo Dostál.

Fotografie z utkání: Fotky ze čtvrtého zápasu ZDE.