Beseda hráčů Komety v Jiříkovicích

Jiříkovice / Brno - Ve čtvrtek 25. srpna 2011 v 16 hodin proběhlo v Orlovně v Jiříkovicích jedno příjemné setkání. Účastnili se ho hráči Komety, konkrétně Tomáš Malec, Tomáš Pospíšil a Miroslav Holec. Za marketingové oddělení Komety Veronika Šťastná a Veronika Mičková. Setkání bylo poděkováním jiříkovským dárcům krve, kteří se zasloužili o umístění obce Jiříkovice na prvním místě mezi partnerskými obcemi Komety v charitativním projektu „Červená z modré... pro život!!!".

Po přivítání dárců a všech ostatních účastníků předali zástupci obce a sportovních oddílů Sokola a Orla Jiříkovice, spolu s hráči, dárcům krve pamětní plakety a listy. Následovalo podrobnější představení všech tří přítomných hokejistů, při kterém si jeden z nich, Miroslav Holec, splnil svůj sen - oblékl si reprezentační dres, který pro něj připravili obyvatelé Jiříkovic.

Přítomní diváci měli možnost pokládat otázky jak hráčům Komety, tak i oceněným dárcům krve. Beseda probíhala v přátelské a rodinné atmosféře. V průběhu besedy převzali zástupci Sokola a Orla Jiříkovice od Komety sportovní vybavení, které si zasloužili za vítězství v projektu „Červená z modré... pro život!!!". Součástí besedního odpoledne byla soutěž ve střelbě na branku mezi hráči a diváky. Dále také autogramiáda a v samotném závěru došlo i na přání Tomáši Pospíšilovi k jeho čtyřiadvacátým narozeninám, které zrovna v ten den oslavil.

K této akci se vyjádřil i starosta obce Jiříkovice pan Rudolf Staněk: „Chtěl bych ještě jednou poděkovat Veronice Šírové, Ondřeji Buchtovi, Antonínu Daňkovi, Pavlu Hanákovi, Jiřímu Knapíkovi, Josefu Mazálkovi, Tomáši Mazálkovi, Radovanu Plotěnému a Ivo Šírovi za jejich zapojení do projektu dárcovství krve a za výbornou reprezentaci obce Jiříkovice. Hráčům a celému realizačnímu týmu Komety přeji hodně úspěchů a samé dobré výsledky v nadcházející hokejové sezóně a těším se na další setkání u nás," uvedl Staněk.

beseda hráčů s přítomnými dárci krve

autogramiáda hráčů