Junioři a starší dorostenci hrají doma. Mladší dorost míří na sever Čech

B r n o – Tento týden bude pro naši mládež opět velice nabitý. Počínaje čtvrtkem, kdy junioři vyzvou jihlavskou Duklu. O víkendu se doma dvakrát popere mladší dorost o vítězství s Olomoucí. Starší dorost změří své síly s Libercem. Čekají nás velice zajímavá utkání, máme se na co těšit.

Junioři se budou snažit upevnit si první místo v tabulce

Junioři se ve čtvrtek doma utkají s jihlavskou Duklou. Jedná se o první vzájemné utkání v této sezóně. Vítězství je pro ně momentálně velice důležité, protože druhá Mladá Boleslav ztrácí na čelo tabulky pouze pouhý bod. Jihlava si drží páté místo tabulky se sedmnácti body. Velice napínavý souboj svede Kometa se sokem z Jihlavy již tento čtvrtek od 18:00. Určitě je na co se těšit.

Zápas bude živě vysílat www.hokejkatv.cz

11. kolo DHL extraligy juniorů
čtvrtek
19. 10. 2017
18:00 hod.
HC Kometa Brno HC Dukla Jihlava DRFG Arena, Brno

Mladší dorost vyráží na zápas na sever Čech

Mladší dorost, který doma přehrál v nedělním těžkém utkání Havlíčkův Brod, se vydá na sever Čech do Liberce, kde ho čeká další náročný zápas. Mladší dorostenci se po posledním zápase vyhoupli na čtvrtou pozici v tabulce. Liberec se pere o čelo tabulky s hradeckým Mountfieldem. Kometa se může pokusit stáhnout bodovou ztrátu na třetí Boleslav. Utkání začíná v liberecké Svijanské aréně ve 12:30.

10. kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu
21. 10. 2017
HC Bílí tygři Liberec HC Kometa Brno Svijanská aréna, Liberec

Starší dorost čeká doma další dvojzápas, tentokrát s Olomoucí

Starší dorost minulý týden odehrál doma dvě utkání s Jihlavou. V jednom podlehla až v prodloužení v tom druhém prohrála 4:2. Tento týden to má hned šanci napravit v dvojzápase proti dorostencům z Olomouce. Tyto dva týmy v tabulce mezi sebou dělí jenom jeden bod, takže pro oba týmy se jedná o velice důležitá utkání. Kometa ztrácí na druhou Jihlavu celých deset bodů. Olomouc pouze o bod méně. Vítězství v těchto dvou zápasech může jeden s týmu výrazně přiblížit druhé příčce. První utkání se odehraje v pátek ve 12:30, ten druhý hned den následující, též ve 12:30.

13. kolo Extraligy staršího dorostu
pátek