Vstupenky na utkání Tipsport extraligy 2015/2016

B r n o – Ceny vstupenek jsou stejné jako v extraligovém ročníku 2014/2015. I nadále můžete na hlavní pokladně DRFG Areny kupovat permanentní vstupenky na stání. Otevírací dobu hlavní pokladny, která bude celou sezónu stejná, najdete níže v článku.

Vstupenky na sezónu 2015/2016 jsou rozděleny do tří základních skupin, od nichž se odvíjí jejich cena:

Ceny vstupenek na základní část 2015/2016

Skupina
Umístění v DRFG Areně
Cena vstupenky
24 - 8 řada včetně
280,-
7 - 1 řada včetně
220,-
stání
170,-

Změny cen vyhrazeny.

• Děti do 130 cm (včetně) mají vstupné zdarma.

Prodej na hlavní pokladně DRFG Areny

• Hlavní pokladna DRFG Areny bude otevřena každé úterý od 9 - 17 hodin.
  • Hlavní pokladna DRFG Areny bude otevřena každý čtvrtek od 8 - 16 hodin.
  • Vozíčkáři a držitelé ZTP/P budou obslouženi přednostně.
  • V den státních svátků bude hlavní pokladna uzavřena.
  • V den utkání (pracovní dny) je doprodej na hlavní pokladně DRFG Areny od 10:00 hodin do vyprodání.
  • V den utkání (víkendy a svátky) je doprodej na hlavní pokladně DRFG Areny vždy 4 hodiny před utkáním do vyprodání.
  • Najednou si můžete zakoupit vstupenky na 3 utkání (na utkání, které se bude aktuálně hrát a další dvě).

Internetový prodej

Vstupenky na stání můžete zakoupit také on-line na prodejní síti TICKETPORTAL. Do systému vstoupíte kliknutím na níže umístěný obrázek s logem společnosti.

Vstupenky na domácí utkání lze zakoupit také ve všech pobočkách sítě Ticketportal (na jižní Moravě je jich 77, prohlédněte si je ZDE).

• Vstupenky můžete rezerovat nejpozději 2 dny před zápasem. Uvolnění rezervací je 1 den před zápasem. V den utkání tedy rezervace automaticky propadá.
  • Vstupenky můžete vyzvednout v jakékoliv pobočce TICKETPORTALu.
  • S dalšími dotazy nebo problémy týkajícími se on-line prodeje vstupenek na TICKETPORTALU se obracejte přímo na provozovatele internetového prodeje TICKETPORTAL.

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál