Šestá Dortiáda v sobotu v hale Rondo. Na dorty se můžete přijít podívat

Je to neuvěřitelné, ale HC Kometa Brno chystá na sobotu 7. března 2015 už šestý ročník Dortiády. Tedy velkou soutěž, kde se amatérští i profesionální kuchaři snaží vytvořit dort s nejlepší hokejovou tématikou. Dortiáda bude v hale Rondo opět přístupná široké veřejnosti a sejdou se zde i děti z projektu Jsme jedna rodina. Začínat budeme v 13:00 hodin. Pro děti je nachystáno bruslení, prohlídka kabiny "A" týmu, techniky záchranných složek, vystoupení krasobruslařek. Vyhlášení vítězů bude v 15:00 hodin, krátce poté konzumace nádherných dortů!

Soutěžit můžete ve čtyřech následujících kategoriích:

1. Profesionál
2. Amatér
3. Partnerské město
4. Partner Klubu

Vítězové v jednotlivých kategoriích vzejdou z celkového hodnocení poroty skládající se ze zástupců klubu, jeho partnerů, zástupců města Brna a hráčů A týmu, a to v sobotu 7. 3. 2015. Přímo na místě bude také zvolen divácký NEJ dort, který bude vybrán na základě hodnocení široké veřejnosti a malých účastníků akce (dlouhodobě nemocné a sociálně znevýhodněné děti), s nimiž klub dlouhodobě spolupracuje, a kterým budou soutěžní sladkosti po vyhlášení vítězů věnovány.

Níže naleznete podrobnější informace k registraci do soutěže.

Inspiraci můžete najít zde.

Speciální odměna: Mezi vylosované tři výherce bude letos rozdělono 3000, 2000 a 1000 korun!

1. kategorie Profesionál

Do této kategorie se mohou přihlásit pouze fyzické či právnické osoby podnikající pod vlastním identifikačním číslem (IČO) v oboru pekař/cukrář. Platí také pro restaurace, hotely, apod.
Odměna pro vítěze: reklama prostřednictvím plochy na rotačním panelu v hale Rondo na sezónu 2015/2016.

2. kategorie Amatér

V této kategorii může soutěžit široká veřejnost.
Odměna pro vítěze: 2 permanentní vstupenky a dres na sezónu 2015/2016.

3. kategorie Partnerské město

Tato kategorie je určena všem městům a obcím zapojených do projektů Jižní Morava – Království Komety a Děti dětem - Kometa městu. Lze soutěžit pouze s jedním příspěvkem (dort), který může přihlásit pouze zastupitel města/obce/městské části (starosta, místostarosta, apod.).
Odměna pro vítěze: Autogramiáda hráčů A týmu při společenské akci vítězného města/obce.

4. kategorie Partner klubu

Tato kategorie je otevřena všem partnerům klubu, tj. hlavním, business a hrdým partnerům klubu.
Odměna pro vítěze: celkem 20 ks volných vstupenek na stání na vybraná domácí utkání v sezóně 2015/2016 + autogramiáda/účast hráčů A týmu při oficiální firemní aktivitě.

Zájemci o účast v Dortiádě 6 se mohou registrovat do středy 4. 3. 2015, a to na emailovou adresu dort@kometagroup.cz.

Při registraci je nutné uvést:

• jméno a příjmení
  • kategorii, do které se hlásíte
  • kontaktní email a telefon

V případě kategorie Profesionál i název společnosti a IČO.
V případě kategorie Partnerské město název města/obce.