4. finále ELH: Kometa - Zlín 3:1

Vojtěch Němec může hrát za Třebíč. Za Kometu může nastoupit Vilém Burian

B r n o – Útočníku Komety Vojtěchu Němcovi se naskytla příležitost se po zranění dostávat do zápasového tempa v prvoligové Třebíči. V rámci střídavých startů by měl už zítra nastoupit při utkání v Olomouci. „Vojta se chce po zranění co nejrychleji dostat do zápasového rytmu. Sám byl rád, že může za Třebíč nastoupit. Reprezentační přestávka je k tomu navíc vhodná,“ povídá sportovní manažer Komety Pavel Zubíček, jenž dodal, že by měl v Olomouci za Třebíč hrát i Martin Dočekal. Druhým směrem by se mohl podívat nejproduktivnější hráč Třebíče, čtyřiadvacetiletý Vilém Burian. V 30 zápasech zaznamenal jen o bod méně a v Kometě může také působit formou střídavých startů.

Žádný další text.

Copyright © 2004-2014 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál