VIDEO: Udávali jsme tempo a nesnížili jsme se na hru Američanů, říká Matěj Pekař

B r n o – Sobotní večer nabídl v DRFG Areně souboj českých mladíků s Amerikou. Zatímco pro Čechy to byl třetí zápas a s volným pátkem, hráči z USA odehráli čtvrtý zápas ve čtyřech dnech. Národní tým České republiky se dostal do dvoubrankového vedení, nakonec ale čtyřikrát inkasoval a prohrál bez bodu. Druhou trefu Česka měl na svědomí útočník Matěj Pekař, který za bránou Ameriky vybojoval puk a šikovně jej nasměroval do brankoviště, kde si kotouč betonem do své brány poslal gólman USA.

Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál