VIDEO: Kometa v pivovaru Starobrno představila nový dres pro sezónu 2018/2019

B r n o – Sezóna se kvapem blíží, do zahájení extraligy zbývá už jen týden a natěšení fanoušci samozřejmě nedočkavě čekali, s jakými dresy vyrazí hokejisté brněnské Komety na led. Oficiální odhalení se uskutečnilo v sobotu v areálu pivovaru Starobrno. Křtu nového dresu se tradičně ujali kapitán Komety Leoš Čermák s trenérem Kamilem Pokorným a za společnost Starobrno - Pavel Sokol (obchodní ředitel), a Ondřej Koucký (ředitel pivovaru Starobrno).

Fotografie ze křtu nového komeťáckého dresu najdete zde.

Stalo se to v posledních letech tradicí a mezi fanoušky oblíbenou záležitostí. Pivovar Starobrno, jakožto GOLD hlavní partner klubu, uspořádal ve svém království akci Den Starobrna - Den otevřených dveří. Ten se nesl v duchu letní kampaně Život nepočká. Hlavní dění očekávali návštěvníci na třech pódiích.

Největším lákadlem byly prostory na horním nádvoří pivovaru, kde se po obědě uskutečnil křest dresu pro novou sezónu. Následně nechyběla autogramiáda loňského i letošního vítěze hokejové extraligy – hráčů Komety. Zároveň měli fanoušci možnost vyfotit se s oběma mistrovskými poháry už od samotného zahájení Dne Starobrna v 11:00 hodin až po celou dobu trvání autogramiády.

Celé odpoledne a večer na Dni Starobrna patřil pochopitelně hudbě. Hlavními lákadly programu byly vystoupení skupiny Portless se zpěvákem Kryštofem Michalem, diváci si užijí i Pavla Calltu, známého ze semifinále soutěže Česko Slovensko má talent, nebo Sabinu Křovákovou, vítězku Česko Slovenské Superstar z roku 2013. Těšit se mohli i na MARPA a TroubleGang. Bohatý doprovodný program plný zábavy se fanouškům dobré hudby a dobrého piva líbil.

Dresy na novou sezónu 2018/2019.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc