U20 v Brně: Česko - Švýcarsko 3:1

VIDEO: Kometa otevřela největší fanshop v republice, hráči i legendy se podepisovali fanouškům

B r n o – Kometa Brno minulý týden otevřela zbrusu nový fanshop na Nových Sadech hned vedle DRFG Areny. Se svojí rozlohou 300 m2 plochy jde o největší fanshop sportovního klubu v Česku! V úterý se do nových prostor přišli podívat hráči A-týmu, kteří se spolu s legendami klubu podepisovali fanouškům. Ti se zároveň mohli vyfotit s mistrovským pohárem, který Kometa vybojovala v loňské sezóně, navíc pro všechny návštěvníky fanshopu platila po celý den sleva 10% na veškerý sortiment.