.

Týden mládeže: Junioři si zastříleli ve Vítkovicích, SDO otočil utkání ve Zlíně

Týden mládeže: Junioři si zastříleli ve Vítkovicích, SDO otočil utkání ve Zlíně
 

B r n o – Náročná a dlouhá sezóna pro všechny věkové kategorie míří pomalu, ale jistě k bojům o medaile. Mládežnické celky Komety čekal týden plný cestování. Ani jeden celek se tento týden doma neobjevil. Nejlépe se dařilo juniorům. Ti si vezou z tripu plný počet bodů. Starší dorost dokázal otočit utkání ve Zlíně. V mladším dorostu si připsal hattrick Holemý. Vítejte u výsledkového přehledu mládeže.

 

Junioři si poradili v obou zápasech a stoupají opět tabulkou

Minulý týden junioři nezvládli svá utkání a vyšli bodově na prázdno. Stejný scénář nechtěli svěřenci Jana Zachrly připustit. Proto do Českých Budějovic přijela velice silná sestava. Do sestavy se vrátil například Luboš Horký či Tomáš Havránek. Brno dokázalo během druhé a třetí třetiny obrátit vývoj utkání a vyhrát 4:2. „Byl to pro nás hrozně složitý zápas. Sešli jsme se v opravdu dobré sestavě, kde ta kvalita je a musí být. Ale pořád je to hodně silové. Měli jsme za sebou dva tréninky, takže herně to bylo těžší. Na druhou stranu bylo vidět, že kluci měli chuť a snahu a nakonec jsme za tím vítězstvím došli,“ řekl lodivod juniorského týmu.

Momentka z utkání v Českých Budějovicích.

Po dni volna se junioři přesunuli do Vítkovic, kde vstoupili do druhé poloviny nadstavbové části. I druhé střetnutí skončilo vysokou výhrou Komety. V domácím utkání vyhráli Brňané 7:2. Na ledě Ridery se jim dařilo ještě lépe. Martin Holík nepustil jedinou střelu za svá záda a připsal si první vychytanou nulu v nadstavbové části. Utkání nakonec skončilo drtivou výhrou Komety - 0:8. Po dvou brankách se trefili Robert Havlát a Matěj Novák, jenž byl vyhlášen nejlepším juniorem za leden.

Starší dorost otočil utkání ve Zlíně. Z Vítkovic však neveze ani bod

Starší dorost čekaly dvě utkání ve dvou dnech, navíc s přejezdem ze Zlína do Vítkovic. V utkání ve Zlíně nezačala Kometa nejlépe a po první třetině prohrávala o jeden gól. Ve druhé třetině se však hra Brna zvedla. Brněnští hokejisté vstřelili tři branky a porazili poslední tým nadstavbové části 1:4.

Druhý den to již tak veselé nebylo. Ridera se dostala v první třetině do vedení. Na začátku druhé části přidala další dvě branky. Kometa dokázala rychle snížit na rozdíl jediné branky, jenže Vítkovice se do konce druhé části trefily ještě jednou. Ve třetí se Brno dotáhlo na jednu branku, ale vyrovnat se již nepovedlo. Vítkovice tak vyhrály 5:3.

Mladší dorost zvládl utkání v Letňanech. Jan Holemý si v utkání připsal hattrick

Nejmladší dorostenci vyjeli ve čtvrtek do hlavního města, kde je čekalo utkání s Letňany. Kometa se dostala v první třetině do vedení, které do konce utkání nepustila. O své výhře definitivně rozhodla až ve třetí třetině, kde vstřelila dvě branky a vyhrála 2:5. Jan Holemý přidal v každé třetině jednu branku a připsal si hattrick.

V neděli se již Brňanům tolik nevedlo. Mladší dorost si již mohl zajistit postup do play-off. Jenže na ledě druhého Havlíčkova Brodu nezvládl první dvě třetiny, kde inkasoval čtyři branky. Ve třetí třetině přišla stíhací jízda Brna, jenže dotáhnout se už nepovedlo. Kometa tak prohrála 5:3.

Další kategorie


8. třída
Havl. Brod - Kometa 4:11

7. třída
Kometa - Uh. Hradiště: 5:3
Uh. Ostroh - Kometa: 0:12

6. třída
Havl. Brod - Kometa: 5:4

5. třída
Uh. Brod - Kometa: 3:11
Kometa - Kroměříž: 8:2

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál