.

Přivítejte mistra světa!

B r n o - Včerejší nečekaný a o to nádhernější úspěch českého hokejového týmu na Mistrovství světa v Německu se dotýká i brněnské Komety. Její útočník, rodák z města pod Špilberkem, Petr Hubáček, byl totiž součástí týmu, který v Kolíně nad Rýnem dokázal porazit všechny silné soupeře a celý turnaj tak vyhrát.

Pro brněnskou Kometu, loňského extraligového nováčka, je velmi příjemnou novinkou fakt, že zlatou medaili si na krk pověsil i její hráč, útočník Petr Hubáček. Prožijte pocity vítězství ještě jednou a uvítejte v Brně čerstvého mistra světa společně s námi!

Petra Hubáčka můžete spatřit ve středu 26. května 2010 od 19:00 na hlavním podiu v přístavišti na brněnské přehradě. Přivítání jsme pro vás zajistili společně s městem Brnem a hlavním pořadatelem festivalu Brno - město uprostřed Evropy společností SNIP&CO a tato výjimečná událost se tak zařadila do programu festivalu.

Po přivítání mistra světa bude následovat autogramiáda.

Co: vítání brněnského mistra světa Petra Hubáčka
Kdy: 26. 5. 2010
V kolik: 19:00
Kde: hlavní podium v přístavišti brněnské přehrady