Permanentkáři mají vstup na play-out zdarma. Ostatní vstupné za 50,-

B r n o – V základní části Tipsport extraligy 2012/2013 skončila Kometa o bod na 11. místě, což ji přiřklo neoblíbenou soutěž play-out. Nadstavbová část má jen 6 kol, z toho tři se hrají doma. Majitelé permanentních vstupenek a klubových karet mají vstup na domácí utkání play-out zdarma. Ostatní místa na sezení i stání se budou prodávat za jednotnou cenu 50,- Kč. Uvolňování míst se na play-out 2012/2013 nevztahuje, bude nefunkční.

• Děti do šesti let (včetně) mají vstupné zdarma.
  • Permanentkáři i majitelé klubových karet mají kartu automaticky nabitou, mohou chodit na utkání klasický jako v základní části. Stačí kartu jen vložit do turniketu a průchod bude umožněn.

Informace o prodeji:

• Předprodej na každé utkání bude vždy dva pracovní dny před daným zápasem.
  • Otevírací doba hlavní pokladny KAJOT ARENY při předprodeji bude vždy od 10:00 - 17:00 hodin.
  • V den utkání je doprodej na hlavní pokladně KAJOT ARENY od 13:00 hodin do vyprodání.
  • Jedna osoba může zakoupit na jedno utkání maximálně 4 vstupenky.
  • Najednou si můžete zakoupit vstupenky na 3 utkání (na utkání, které se bude aktuálně hrát a další dvě).

Vstupenky na stání můžete zakoupit také on-line na prodejní síti TICKETPORTAL. Do systému vstoupíte kliknutím na níže umístěný obrázek s logem společnosti.

• Vstupenky můžete rezerovat nejpozději 2 dny před zápasem. Uvolnění rezervací je 1 den před zápasem. V den utkání tedy rezervace automaticky propadá.
  • Vstupenky můžete vyzvednout v jakékoliv pobočce TICKETPORTALu.
  • S dalšími dotazy nebo problémy týkajícími se on-line prodeje vstupenek na TICKETPORTALU se obracejte přímo na provozovatele internetového prodeje TICKETPORTAL.

Aktuální body za uvolňování míst v síti TICKETPORTAL se budou převádět do příští sezóny.

Zápasy play-out:

neděle 3. 3. 2013 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov