Pátý díl finále! Kometa v neděli hraje za příznivého stavu v Třinci

Pátý díl finále! Kometa v neděli hraje za příznivého stavu v Třinci
 

B r n o – Po dvou dnech volna pokračuje ostře sledované finále letošního ročníku Generalli play - off Tipsport extraligy mezi Kometou a Třincem. Páté finálové utkání hostí oceláři. Série se do Slezska stěhuje za stavu 3:1 na zápasy pro brněnské hokejisty, kteří zvládli obě předchozí domácí utkání. Duel ve Werk Areně startuje v neděli v 17 hodin.

 

Hokejisté brněnské Komety vstupují do pátého klání s třemi výhrami v řadě v zádech. Modrobílí zvládli i poslední dvě domácí utkání, když nejprve ve středu zdolali Třinec 3:2 a ve čtvrtek v poměru 5:2. „Myslím si, že Třinec hrál nadoraz. Dobře se pohybovali jak ve vlastním, tak v útočném pásmu, ovšem my jsme předvedli obětavou hru a dobrou defenzivní práci. Všechny své šance, které jsme měli, jsme dokázali využít," hodnotil čtvrtý finálový duel útočník Alex Mallet, který se postaral o vítěznou branku.

Trefu si připsal také navrátilec do sestavy Martin Dočekal, jenž se objevil ve hře po měsíční pauze způsobené zraněním. Hokejisté Komety i díky jeho příspěvku do prázdné branky zaznamenali ve čtvrtém finálovém utkání svůj největší počet branek v letošní finálové sérii.

Po dvou dílech v Brně se série stěhuje zpátky do Třince, kde oceláře požene vyprodaná Werk Arena. Modrobílí budou chtít zopakovat výkon z pátého finále proti Plzni, kdy za stejného stavu série přehráli západočeského soupeře jasně 6:2. Oceláři mají v těchto vyřazovacích bojích v pátých duelech padesátiprocentní úspěšnost. Zatímco v sérii s Pardubicemi na domácím ledě pátý duel ovládli 3:2, páté klání proti Hradci prohráli na východě Čech 2:3 po prodloužení. Kdo se bude radovat v neděli?

5. finále Generalli play - off
neděle
22. 4. 2018
17:00 hod.
Online přenos
HC Oceláři Třinec HC Kometa Brno Werk Arena, Třinec
 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál