.

Osmnáctky ovládly Turnaj pěti zemí ve Švýcarsku. Střondala řídil výhru U17 dvěma góly

Osmnáctky ovládly Turnaj pěti zemí ve Švýcarsku. Střondala řídil výhru U17 dvěma góly
 

Z u c h w i l l/T á b o r – Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním také spějí do konce turnaje mládežnických reprezentací. V tradičním souhrnu přinášíme nejen výsledky, ale také bodové úspěchy hokejistů brněnské Komety!

 

U18 opanovala Turnaj pěti zemí, čtvrtou výhru přidala proti Švýcarsku

České reprezentaci do 18 let ovládla turnaj ve švýcarském Zuchwillu, když vyhrála všechny čtyři zápasy. Na závěr celého podniku přehrály osmnáctky domácí Švýcarsko 6:3! V brance dostal opět šanci brněnský brankář Lukáš Dostál, jenž k vítězství přispěl 29 zákroky, a v obraně nastoupil tradičně Filip Král, který si připsal bod za asistenci.

Švýcarsko U18 - Česko U18 3:6 (0:2, 3:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 32. Heughebaert (Müller, Zbinden), 40. Heughebaert (Müller, Brunner), 40. Nussbaumer (Burger) – 4. Zadina (Kaut, Král), 7. Buchtela (Svoboda), 21. Hladoník, 37. Przybyla (Svoboda), 47. Kaut (Hladoník), 58. Kern (Safin, Lauko)

Sestava ČR U18: Dostál (Patera) – Galvas (A), Šalda, Myšák, Král, Rutar, Gaspar, Mareš, Buchtela – Hladoník, Kaut (A), Zadina – Kern (C), Lauko, Safin – Kvasnica, Hrabík, Poul – Przybyla, Svoboda, Toman.

Sedmnáctky porazily Finy, nájezdy rozhodl Střondala

Výběr do 17 let, v čele s šesti komeťáky - Liborem Zábranským ml., Danielem Kowalczykem a útočníci Vojtěchem Střondalou, Matějem Svobodou, Karlem Pláškem a Adamem Gajarským, zvládl třetí bitvu s Finy ve třech dnech, když na Zimním stadionu v Táboře zvládl nájezdovou loterii a přehrál severského soupeře 2:1. Lví podíl měl na výhře útočník staršího dorostu brněnské Komety Vojtěch Střondala, jenž zaznamenal jedinou branku Čechů v základní hrací době a následně také vítězný nájezd!

Česko U17 - Finsko U17 2:1sn. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 22. Střondala, rozh. náj. Střondala – 41. Kupari (Seppälä, Tanus)

Sestava ČR U17: Dvořák (Vlk) – Zábranský (C), Klejna, Dajčar, Dluhoš, Kowalczyk, Procházka, Zich – Pekař (A), Čajka, Gajarský, Svoboda, Střondala, Plašek (A), Koblížek, Arnošt, Kropáček, Grim, Šír, Jeník

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál