Národní tým do sedmnácti let zvítězil i ve třetím přípravném utkání nad Švýcarskem

B r n o / R o m a n s h o r n – Národní tým do sedmnácti let odehrál v sobotu závěrečný zápas proti výběru Švýcarska. Start zápasu, jenž měl být v jedenáct hodin odpoledne, musel být opožděn z kuriózních důvodů. Rozhodčí zápasu byli pozváni až na patnáctou hodinu. Pozdní začátek však Čechům nevadil a v utkání se ujali vedení. Švýcaři dokázali během první třetiny skóre otočit. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kdy národní tým vstřelil čtyři branky, a nakonec vyhrál jednoznačně 6:3. Do utkání zasáhl i brněnský hráč Jakub Malý, který odehrál celé utkání.

Švýcarsko U17 - Česko U17 3:6 (2:1, 0:4, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Liekit, 15. Derungs (Näf, Von Allmen), 60. Hofer (Ritzmann) – 7. Rouha (Simon, Stehlík), 24. Myšák (Cikhart, Baláž), 32. Rouha (Stehlík), 35. Myšák (Baláž, Vacík), 40. Malát (Stehlík, Gut), 45. Malát (Koláček, Pánek)

Sestava ČR U17: Bednář (Čajan) – Vacík, Baláž, Bláha, Svach, Hampl, Pánek, Kremláček – Malát, Myšák, Cikhart – Chlubna, Gut (C), Koláček – Binias, Konečný, Malý – Simon, Rouha, Stehlík – Adamec.

Dnes v 18:30 | Jun.
HC Kometa Brno