Marek Čiliak se ze Slovanu Bratislava vrací do Komety! Přinášíme seznam hráčů k 31.1.2019

B r n o – V posledních dvou sezónách pomohl Kometě vybojovat mistrovský titul, následně si vyzkoušel angažmá ve Slovanu Bratislava v KHL. Teď se zkušený brankář Marek Čiliak vrací do Brna. Slovenský klub Čiliakovi ve čtvrtek odpoledne potvrdil transfer, následně se čekalo na dotažení administrativních formalit ze strany vedení KHL. Nyní příchod sedmadvacetiletého gólmana potvrzuje HC Kometa Brno. V článku také naleznete jména všech hráčů, které má Kometa zaregistrované na své soupisce k 31. lednu 2019.

Pro Marka Čiliaka je to velký návrat do míst, kde se poprvé objevil v roce 2005. V té době chytal zvolenský rodák za brněnský dorost. V Brně je doma, v české extralize nikdy jinde nechytal. V Kometě dosáhl největších úspěchů své kariéry, stal se nejlepším gólmanem celé soutěže. Po bronzu a stříbru, přišly v předloňské, respektive loňské sezóně dva mistrovské tituly, pod kterými je "Čilo" významně podepsán. V play-off deptal své soupeře, byl jeden z klíčových architektů dvou zlatých medailí.

Slovenský brankář se před letošní sezónou rozhodl vyzkoušet mezinárodní KHL, v dresu Slovanu Bratislava odchytal osmadvacet zápasů. Čiliak patří také mezi brankáře reprezentace, na loňském mistrovství světa předváděl výborné výkony a rozhodně nezklamal. Nyní se po devíti měsících vrací do míst, které zná stejně tak dobře, jako své boty.

Aktuální soupiska HC Kometa Brno

Brankáři:

• Marek Čiliak, Karel Vejmelka, Lukáš Dostál, Pavel Jekel, Lukáš Klimeš.

• Obránci:

• Ivan Baranka, Michal Barinka, Tomáš Bartejs, Vlastimil Bilčík (střídavé starty z Třebíče), Michal Gulaši, Daniel Kowalczyk, Radek Kučeřík, Zbyněk Michálek, Tomáš Malec, Dalimil Mikyska, Jan Mlčák, Ondřej Němec, Jan Štencel, Šimon Szathmáry (Třebíč - střídavé starty).

• Útočníci:

• Leoš Čermák, Martin Dočekal, Tomáš Doležal (střídavé starty Přerov), Filip Dvořák, Martin Erat, Robert Havlát, Petr Holík, Jan Hruška, Bedřich Köhler, Tadeáš Král, Petr Kratochvíl, Silvestr Kusko, Alexandre Mallet, Erik Meluzín, Tomáš Mlynář, Peter Mueller, Matěj Novák, Jakub Orsava, Karel Plášek, Tomáš Plekanec, Vojtěch Střondala, Jan Süss, Tomáš Vondráček, Martin Zaťovič, Tomáš Sýkora a Roman Pšurný (střídavé starty Přerov).

Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál