Libor Pivko se vrací do hry! Rozehraje se v Třebíči

B r n o – Už je to přesně tři měsíce, co odehrál za Kometu Libor Pivko soutěžní utkání. Po domácím zápase 2. kola Tipsport extraligy proti Slavii však musel na operační zákrok, který jej na dlouhou dobu vyřadil ze hry, ale i tréninku. Poslední měsíc na sobě už Libor tvrdě pracoval a zapojil se do tréninku s Kometou. Nyní míří na svoji vlastní žádost do prvoligové Třebíče, se kterou Kometa dlouhodobě spolupracuje, aby se zde dostal do zápasového rytmu. Je velice pravděpodobné, že do prvního extraligového utkání po Vánocích už nastoupí v dresu Komety. Dnes už by měl nastoupit v utkání Třebíče proti Litoměřicím.

Žádný další text.

Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec