Kometa Expres vyráží na další cestu. Doveze Brňany na utkání Komety ve Vítkovicích

B r n o – Na pátek 18. ledna připravuje Kometa Brno speciální akci. Třináct měsíců po své premiérové jízdě vyrazí modrobílý vlak Kometa Expres na další cestu. Po pražské O2 areně se tentokrát vydáme na sever naší republiky do Ostravy - Vítkovic, kde navštívíme a prohlédneme si další multifunkční halu, kterou bychom rádi měli i v Jihomoravském kraji, v Brně.

Kometa Expres se veřejnosti představil na Vánoce 2017, kdy dovezl hokejisty Komety, fanoušky i stovky děti z jižní Moravy do hlavního města. Tam Brňané v multifunkční O2 areně sehráli utkání se Spartou Praha. Po utkání zamířil speciální modrobílý vlak zpět do Brna a zůstal nadále součástí pravidelných linek Českých drah. „Smutný podtext tohoto jinak nádherného projektu zní – proč máme brněnské děti vozit do multifunkční arény v Praze, když bychom ji mohli mít tady? Je jasné, že Brno takovou halu potřebuje,“ uvedl tehdy majitel Komety Brno Libor Zábranský.

Po velkém ohlasu a zájmu o první cestu našeho modrobílého expresu jsme se rozhodli tentokrát vypravit Kometa Expres na sever naší republiky a poznat tak multifunkční Ostravar Arénu. Vlak se vydá na cestu v pátek 18. ledna z nádraží Brno – Královo Pole a zamíří do Vítkovic, kde hokejisté Komety vyzvou domácí celek právě v Ostravar Aréně. Tato moderní multifunkční hala, která na přelomu let 2003 a 2004 prošla rekonstrukcí, patří svojí kapacitou 10 157 diváků k největším víceúčelovým halám v České republice. Vedle hokejových utkání pravidelně hostí různé prestižní sportovní, kulturní či společenské akce. V jejím sousedství navíc byla vybudována další sportoviště.

Cesty do Vítkovic se mohou i tentokrát zúčastnit také fanoušci. Kometa bude na lednových domácích zápasech soutěžit o zpáteční jízdenky do Kometa Expresu včetně vstupenek na utkání s Vítkovicemi a to v rámci Tomboly 50 na 50. Ve čtyřech duelech, které předchází cestě do Vítkovic, mohou fanoušci vedle výhry v Tombole vysoutěžit jízdenku Kometa Expresem a vstupenku na hokejové utkání. Losování výherců bude probíhat v průběhu každé z třetin. Začínáme již tuto neděli 6. ledna na utkání Komety s Hradcem!

Více informací včetně harmonogramu celé akce přineseme v následujících dnech.

Preview

Další

Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno