KOMETA LEGENDS CARD: Program plný benefitů pro naše fanoušky

KOMETA LEGENDS CARD: Program plný benefitů pro naše fanoušky
 

B r n o – Do nového ročníku extraligy připravila Kometa pro svoje fanoušky kartu plnou výhod. Již tento týden odstartovalo na hlavní pokladně DRFG Areny dobíjení permanentních vstupenek, v letošním ročníku se můžete těšit na nové vizuály permanentních vstupenek. „Nové karty jsou z edice KOMETA LEGENDS CARD a jsou obohaceny o program plný benefitů vytvořený na míru našim fanouškům. Držitelé karet získávají řadu výhod při nakupování, kdy v rámci smluvních partnerů je poskytována držitelům KOMETA LEGENDS CARD sleva 1%-5% na každý nákup a další nákupní výhody, zároveň až 1% z každého nákupu putuje na podporu Nadačního fondu Kometa, který pomáhá rodinám s dětmi. Registrace i členství v programu je zdarma. Edice karet KOMETA LEGENDS CARD je připravena jak pro permanentkáře, kteří mají možnost v rámci karty využívat i benefity, tak pro fanoušky, kteří nejsou držiteli permanentních vstupenek, avšak mají zájem o kartu a možnost využívat klubové benefity,“ představuje projekt výkonný ředitel Komety David Trunda. Více informací k věrnostnímu programu najdete již brzy na: Kometa Legends Cashback.

 

Kometa přichází s novým věrnostním programem pro fanoušky. Na co se mohou těšit?
Na novou sezónu přicházíme s věrnostním programem plným výhod, jedná se o dlouhodobý projekt, který nese název Kometa Legends Card. Registrace i členství v programu je vždy zdarma, a to jak pro permanentkáře, tak i pro všechny fanoušky bez permanentek.

V čem členství spočítá?
Fanoušek při registraci získává tzv. Kometa Legends Card, se kterou může výhodně nakupovat u jedné ze 70 000 partnerských společností po celém světě, z toho 2 300 v České republice. Výhody se vztahují na nákupy jak v kamenných obchodech, tak i na online nákupy. Držitel karty získává nejen výhodnou cenu pro sebe, ale až 1% z každého nákupu navíc podporuje Nadační fond Kometa.

U kterých společností můžu takto výhodně nakupovat? Najdeme někde jejich seznam?
Jsou to společnosti z oblastí každodenního života: Booking.com, Kiwi.com, Rohlík.cz, Mall.cz, Dr.Max.cz nebo Baťa. Fanoušci u nich možná denně nakupují, jen zatím nevědí o tom, že po předložení Kometa Legends Card teď budou moci platit méně a přitom podporovat Kometu. Kompletní seznam bude dostupný na webu cashback.kometalegends.cz a aplikaci na chytré telefony. Web i aplikace budou spuštěny v průběhu června.

Akceptují kartu i brněnské společnosti?
Ano, program se vyvíjí a nové společnosti přibývají každý měsíc. Z těch současným zmíním například některé restaurace: Restaurant & Pub Padowetz, Campea Restaurant, Martin Café, Vivobene Gusto nebo Motorest U Toma.

Jak vysoké výhody takto může zaregistrovaný fanoušek získat?
Fanoušek se při nákupu prokáže kartou a dostává až 5% z uhrazené částky zpět a k tomu další výhody věrnostního programu. Při jednom nákupu se to nemusí zdát jako hodně peněz. Karta ale funguje pro nákupy skutečně ve všech oblastech každodenního života. Čtyřčlenná rodina tak může měsíčně ušetřit i více než 1.200 Kč. Výdaje přitom nemá vyšší, než by měla i bez karty. Jak již bylo řečeno, fanoušek navíc přímo podporuje i Kometu - až 1% z každého nákupu jde na Nadační fond Kometa.

Jak se do programu mohou fanoušci zaregistrovat?
Edice karet KOMETA LEGENDS CARD je připravena jak pro permanentkáře, kteří mají možnost v rámci karty využívat i benefity, tak pro fanoušky, kteří nejsou držiteli permanentních vstupenek, avšak mají zájem o kartu a možnost využívat klubové benefity. Registrace i členství v programu je pro všechny zdarma. Fanoušci se mohou registrovat u hostesek na označených registračních místech Kometa Legends Card, při koupi permanentky nebo od června online na cashback.kometalegends.cz a aplikaci pro chytré telefony. Se začátkem sezóny bude registrace možná i v DRFG Aréně při domácích utkáních Komety. Pro držitele karty budou navíc pravidelně organizovány atraktivní soutěže o hodnotné ceny.

Jak poznám, kolik peněz jsem už takto ušetřil a jak se k penězům dostanu?
Po registraci přijde na zadanou e-mailovou adresu zpráva s přehlednými instrukcemi, co se týče fungování programu. Fanoušek se přihlásí pod svým uživatelským jménem na webu, kde přehledně kontroluje, kolik výhod takto získal. Ušetřené peníze si jednou týdně jednoduše převede na svůj bankovní účet.

Můžete přiblížit, jak vypadá vizuál karty?
Chceme ctít tradici, historii a tak využíváme vizuál bývalého zimního stadiónu za Lužánkami. Jednotlivé typy karet pak rozlišuje barevná hvězda na přední straně karty – rozdělení karet pro majitele permanentních vstupenek – sezení a stání. Karta se zlatou hvězdou je pro všechny a v současné době je funkční jen jako věrnostní karta (Kometa Legends Card). Funkčnost této karty se bude postupně doplňovat a rozšiřovat o další výhody.

Odkaz na webové stránky: Kometa Legends Cashback.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál