Dorostenecká ELIOD extraliga zná svůj herní řád. Kometa začne doma s Havlíčkovým Brodem

Dorostenecká ELIOD extraliga zná svůj herní řád. Kometa začne doma s Havlíčkovým Brodem
 

B r n o – Pokud jste byli zvyklí sledovat starší a mladší dorost, od letoška to bude jinak. Soutěž byla sjednocena do jedné kategorie a bude se jmenovat ELIOD extraliga dorostu. Ta se týká ročníků 2003 a 2004. Celkem 30 družstev je rozděleno územně do 3 skupin; 10 družstev ve skupině „Západ“, 10 družstev ve skupině „Střed“ a 10 družstev ve skupině „Východ“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (18 utkání). Kometa bude hrát ve skupině Střed.

 

Základní část nabídne 18 zápasů, poté bude následovat nadstavbová část a play-off. Více z technických norem ČSLH.

  • skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 1. - 4. místě a dvě družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 1. - 4. místě (zařazená na základě územního principu) se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
  • skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ“ na 1. - 4. místě a dvě družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 1. - 4. místě (zařazená na základě územního principu) se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
  • skupina „C“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „C“ na posledním místě, sestupuje do RLD.
  • skupina „D“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „D“ na posledním místě, sestupuje do RLD.
  • skupina „E“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ“ na 5. - 10. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „E“ na posledním místě, sestupuje do RLD.

Skupina Západ:
HC Kobra Praha
Piráti Chomutov
HC Litvínov
HC Energie Karlovy Vary
HC Plzeň 1929
HC Slavia Praha
HC Sparta Praha
Rytíři Kladno
PZ Kladno
HC Meteor Třemošná

Skupina Střed
HC Kometa Group
SKLH Žďár nad Sázavou
Mountfield HK, a.s.
HC Dukla Jihlava
Bílí Tygři Liberec
BK Havlíčkův Brod
HC Tábor
HC Motor České Budějovice
BK Mladá Boleslav
HC DYNAMO PARDUBICE

Skupina Východ
Valašský hokejový klub
HK Mladí draci Šumperk
HC AZ Havířov 2010
HC Zubr Přerov
VSK Technika Brno
HC Olomouc
HC Oceláři Třinec
HC Vítkovice Ridera
Aukro Berani Zlín
HCM Warrior Brno

Rozlosování základní části naleznete ZDE.

Vše podstatné o extralize dorostu naleznete ZDE.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál