Příprava dorostu: Vyrovnaný duel ve Vítkovicích a vysoká výhra v derby s Warriorem

Příprava dorostu: Vyrovnaný duel ve Vítkovicích a vysoká výhra v derby s Warriorem
 

B r n o – V plné přípravě na nový ročník jsou také dorostenci Komety. Mladí komeťáci mají za sebou již hned dvě přípravná utkání a my vám nyní z obou přinášíme podrobný souhrn očima bývalého útočníka a současného kouče Kamila Brabence.

 

3.8.2018 - ZS Vítkovice

Vítkovice – Kometa 5:3 (2:1, 1:0, 2:2; prodloužení 2:0; nájezdy 2:1)
Branky a nahrávky Komety: Brabenec, Masař (Brabenec, Kos), Brabenec (Kos, Sever)

Sestava Komety: Schnattinger (od 30. Bizoň); Běhůnek – Fajmon, Řehák – Němec, Nesvadba – Holcman, Ulbricht – Vacek; Kos – Brabenec – Sever, Masař – Mišiak – Sedláček, Vyroubal – Harmin – Otava, Linka – Šalé – Horký.

Statistiky utkání:
Přesilovky - 2:4
Využití - 2:1
Střely - 27:30

Hodnocení trenérů Komety: Úvod utkání patřil soupeři, který hrál velmi aktivně a dostával nás pod tlak. Zhruba od 10. minuty se ale hra vyrovnala. Škoda šancí, které jsme si vypracovali, ale nedokázali jsme je využít. Pátý gól jsme inkasovali při hře bez brankáře. Po základní hrací době jsme hráli pětiminutové prodloužení, které se v sezóně bude hrát po každém utkání, při jakémkoli výsledku. Zkusili jsme ofenzivní rozestavění, s cílem vstřelit branku, bohužel jsme dvakrát inkasovali. Cvičné nájezdy vyzněly lépe též pro domácí, kteří překonali našeho brankáře dvakrát, za nás se prosadil pouze Jakub Masař.

8.8.2018 - ZS Blansko

Kometa – Warrior 7:2 (5:1, 1:1, 1:0; prodloužení 1:0)
Branky a nahrávky Komety: Brabenec (Kos), Sever (Kos, Brabenec), Sever (Kos), Fajmon (Brabenec), Brabenec (Kos), Mišiak (Němec), Sedláček (Běhůnek); v prodloužení Sedláček.

Sestava Komety: Korček (od 40. Schnattinger) - Prčík – Fajmon, Běhůnek – Němec, Řehák – Holcman, Ulbricht – Vacek; Kos – Brabenec – Sever, Masař – Mišiak – Sedláček, Vyroubal – Šalé – Harmin, Nasvadba – Linka – Horký.

Statistiky utkání:
Přesilovky - 6:6
Využití - 1:1
Střely - 49:19

Hodnocení trenérů Komety: Utkání jsme odehráli během soustředění v Blansku, které bylo zaměřeno na nabírání kondice a nácviku herních situací. Z toho důvodu jsme hráli na dvě pětky, které se v polovině zápasu vystřídali. První polovinu hrála první a čtvrtá pětka, druhou půlku druhá a třetí. Jsme spokojeni s herním projevem první pětky, která soupeře jasně přehrávala a dokázala se prosadit střelecky (5 branek). K ní se výkonem přiblížila druhá formace, která se prosadila třikrát, nicméně utkání nám naznačilo, kde máme nedostatky a na čem musíme zapracovat.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál