Češi na Hlinka Gretzky Cupu skolili Finy v prodloužení a zahrají si o páté místo

Češi na Hlinka Gretzky Cupu skolili Finy v prodloužení a zahrají si o páté místo
 

R e d D e e r – Náročný program reprezentačního výběru do 18 let na prestižním Hlinka Gretzky Cupu v Kanadě pokračoval třetím duelem ve třech dnech a národní tým se konečně dočkal prvních gólů, a také bodů! Proti Finsku vždy tahal za delší konec provazu, třikrát vedl, a nakonec svou výhru 4:3 dovršil v prodloužení, čímž si zajistil ve skupině třetí místo a jistotu souboje o konečné páté místo. Celý duel odehrál opět také brněnský obránce Jan Mlčák, který se přesunul pro utkání proti suomi do první obranné dvojice. Zmíněný duel o páté místo - proti Slovensku - je na programu v pátek o půlnoci.

 

Sestava ČR U18: Malík (Škorpík) – Haš, Mlčák, Kubíček, Homola, Tureček, Suhrada, Žůrek – Teplý, Barinka, Raška – Beránek, Peterek, Pytlík – Lang, Přikryl, Mužík – Koffer, Najman, Toman – P. Novák.

Finsko U18 - Česko U18 3:4p. (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Miettinen (Aaltonen, Kokkonen), 48. Kokkonen (Loponen, Puistola), 51. Pärssinen (Heinola, Piiroinen) – 7. Haš (Raška, Barinka), 33. Beránek (Pytlík, Homola), 50. Mužík (Peterek, Pytlík), 62. Teplý (Barinka, Haš)

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál