Kompletní nominace U18 (19. - 25. července, Třemošná a Romanshorn)
Brankáři:
Jan Škorpík (Sparta Praha)
Nick Malík (Vítkovice)
Obránci:
Jan Mlčák (Kometa Brno)
David Tureček (Karlovy Vary)
David Homola (Třinec)
Jakub Žůrek (Liberec)
Martin Hugo Haš (Tampere, Finsko)
Karel Klikorka (Mladá Boleslav)
Jiří Suhrada (Zlín)
Šimon Kubíček (České Budějovice)
Útočníci:
Jaromír Pytlík (Žďár nad Sázavou)
Adam Křemen (Karlovy Vary)
Jonáš Peterek, Adam Raška (Třinec)
Martin Lang, Radek Mužík, Filip Přikryl (Plzeň)
Michal Teplý (Liberec)
Marcel Barinka, Erik Čermák (Salcburk)
Filip Koffer (Pardubice)
Adam Najman (Jihlava)
Martin Beránek, Matěj Toman, Pavel Novák (České Budějovice)
Realizační tým:
Manažer: Petr Studnička
Hlavní trenér: Alois Hadamczik
Asistenti trenéra: Radek Bělohlav a Marek Židlický
Trenér brankářů: David Kovářík
Videotrenér: Jan Procházka
Lékař: MUDr. Milan Novotný
Hospodář: Zdeněk Šmíd
Kompletní nominace U19 (21. - 28. července, Litoměřice a Curych)
Brankáři:
Dominik Pavlát (Chomutov)
Lukáš Dostál (Kometa Brno)
Obránci:
Ondřej Buchtela (Chomutov)
Jan Bednář (Liberec)
Michael Gaspar (Hradec Králové)
Jan Dluhoš (Zlín)
Tomáš Dajčar (Quebec, QMJHL)
Josef Myšák (Austin, NAHL)
František Klejna (Karlovy Vary)
Útočníci:
Karel Plášek, Vojtěch Střondala (Kometa Brno)
Ondřej Chrtek (Liberec)
Jaroslav Dvořák, Filip Jirásek (Hradec Králové)
Jan Václavek (Zlín)
Michal Kvasnica (Třinec)
Lukáš Rousek (Sparta Praha)
Petr Eret, Jakub Pour (Plzeň)
Matěj Blümel (University of Connecticut, NCAA)
Oscar Flynn (Mladá Boleslav)
Petr Čajka (Zug, Švýcarsko)
Náhradníci:
Daniel Dvořák, Jakub Muška, Mikuláš Pohl (Hradec Králové)
Kristián Kolář (Plzeň)
Tomáš Vlk (Pardubice)
Filip Bernáth (Karlovy Vary)
Jakub Adámek, Jan Kalus, Dan Przybyla (Třinec)
Vratislav Kunst (Liberec)
Matěj Novák, Adam Gajarský (Kometa Brno)
Adam Kalaj (TUTO Hockey, Finsko)
Radim Toman (Vítkovice)
Jan Svoboda (Kunlun Junior, MHL)
Realizační tým:
Manažer: Petr Komers
Hlavní trenér: David Bruk
Asistenti trenéra: Rostislav Vlach a Miroslav Přerost
Trenér brankářů a videotrenér: Benjamin Sequens
Lékař: MUDr. Marek Kašpar
Hospodář: Jiří Šrámek
Program Summer Hockey Challenge
Čtvrtek 26. července:
15:30 Česko – Slovensko
Pátek 27. července:
15:30 Německo – Česko
Sobota 28. července:
15:30 Švýcarsko – Česko