Startuje další ročník s Kometou na cestách. Nejlepší snímek získá poukázku do komeťáckého fanshopu

B r n o - Přesně po roce je tu další možnost zasílat vaše fotografie z dovolených. Nejlepší snímky s tématikou Komety opět zařadíme na Facebook, na Instagram, do srpnových a zářijových Kometa novin a také na kostku DRFG Areny během letních přípravných zápasů. Nejlepší fotku (podle počtu lajků na Facebooku a Instagramu) oceníme poukázkou do klubového fanshopu v hodnotě 1000 Kč. Ten zároveň můžete kdykoliv navštívit každý všední den od 10:00 - 18:00 a zakoupit si plno krásných triček, dresů, čepic, suvenýrů a dalších komeťáckých výrobků. Oficiální web fanshopu Komety naleznete ZDE.

Důležité informace:

• Snímky posílat v co nejlepší kvalitě (v plné velikosti)
  • Na snímku musí být dobře vidět komeťácký artefakt (dres, tričko, šála, vlajka, atp.)
  • Snímky můžete posílat posílat prostřednictvím zpráv na facebooku: ODKAZ NALEZNETE ZDE
  • Nebo je na Instagramu označte hashtagem #skometounacestach: ODKAZ NALEZNETE ZDE
  • Fotky také můžete posílat (v plné kvalitě) na kometanoviny@kometagroup.cz
  • Fanoušek automaticky souhlasí se zveřejněním fotky v souladu s nařízením GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)

S Kometou na cestách v roce 2017

Oficiální web fanshopu Komety naleznete ZDE.

Dnes v 18:00 | Muži
HC Kometa Brno