Los Ligy mistrů: Kometa v základní skupině vyzve Eisbären, Zug a Grodno

Los Ligy mistrů: Kometa v základní skupině vyzve Eisbären, Zug a Grodno
 

K o d a ň / B r n o – Hokejisté Komety už znají své soupeře pro základní skupinu nového ročníku Ligy mistrů (Champions Hockey League). Český šampion změří síly s celky Eisbären Berlin, EV Zug a Něman Grodno. Rozhodl o tom středeční los CHL v Kodani, dějišti letošního mistrovství světa. Soutěž odstartuje před začátkem Tipsport extraligy, informace o termínech utkání i o vstupenkách přineseme později. Kometa bude hrát Ligu mistrů podruhé za sebou, v uplynulé sezóně se probojovala do čtvrtfinále.

 

Eisbären Berlín je jeden z nejslavnějších německých hokejových klubů. V uplynulé sezóně vybojoval v nejvyšší soutěži druhé místo a po pěti letech se tak vrátil na stupně vítězů DEL. Dres Eisbären v minulosti oblékala řada českých hokejistů. Klub byl založen v roce 1957 pod názvem SC Dynamo Berlin a sídlí v Mercedes-Benz Areně s kapacitou 17 tisíc diváků.

EV Zug není pro Brňany žádná neznámá, se švýcarským celkem se utkali už v osmifinále uplynulého ročníku. V tom se radovala Kometa, když po výhrách 4:3 a 5:2 postoupila do čtvrtfinále. Klub byl založen v roce 1967, své domácí zápasy hraje v Bossard Areně s kapacitou 7 200 diváků.

HK Něman Grodno hraje Běloruskou hokejovou ligu. Byl založen roku 1988 a své domácí zápasy hraje v Grodno Ice Sport Palace s kapacitou 2 550 diváků. Grodno letos nenašlo v Bělorusku přemožitele a získalo celkově sedmý mistrovský titul.

Los Ligy mistrů jste mohli sledovat živě:

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál