.

Pojď hrát hokej: Projekt Týden hokeje startuje 23. ledna

Pojď hrát hokej: Projekt Týden hokeje startuje 23. ledna
 

B r n o - Přijďte 23. ledna 2017 v 17:00 do DRFG Areny na akci Týden hokeje - registrace budou probíhat již od 16:00 za vrátnicí DRFG Areny, vchod od VIP parkoviště. Týden hokeje probíhá v termínu 23. – 29. 1. 2017. V pondělí 23. ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kometa Brno ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá v DRFG Areně (bývalá hala Rondo) vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Vladimíra Kříže (telefon: 775 249 183) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

V případě dotazů se obracejte na pana Milana Navrátila (telefon: 730 826 148).

Více informací ZDE.

Týden hokeje.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál