.

Labuty si díky Dortiádě užily komeťáckou odměnu v podobě autogramiády

Labuty si díky Dortiádě užily komeťáckou odměnu v podobě autogramiády
 

L a b u t y – Nevšední hosté zavítali v sobotu 15. června do obce Labuty, místa ležícího od Brna 60 kilometrů. Pět hráčů prvního týmu Komety sem přijelo na Dětský den, aby rozdali své podpisy a pohovořili s místními. Labuty si autogramiádu vyhrály v komeťácké soutěži Dortiáda, kam se mohou přihlásit všechny města a obce z Království Komety a samozřejmě i jednotlivci.

 

V rámci Dětského dne měli občané Labut a všichni návštěvníci možnost proletět se vrtulníkem, který do Labut z Brna transportoval Jana Hanzlíka a Michala Kempného. Ostatní borci – Pavel Jenyš, Hynek Zohorna i Adam Raška – přijeli po vlastní ose. I oni se mohli zapojit do zdejších soutěží, jako byly chození na chůdách, střelba ze vzduchovky, střelba prakem, přetahování lanem a další.

Kdo chtěl mohl se s komeťáky vyfotit. Zájem měly nejen děti

Na výletišti ve Hlůšku, kde se akce konala, prožili všichni krásné slunečné odpoledne, protože kromě komťáků bylo k dispozici i dostatek občerstvení a pitný režim se v teple prostě musí dodržovat. Komeťácká autogramiáda byla spíše improvizovaná, protože komeťáci se podepisovali ihned po svém příjezdu, nebo příletu.

Starostovi Milanu Hrkalíkovi také předali pamětní plakát, podepsaný od všech hráčů. Na cestu zpět se museli jako první vydat Jan Hanzlík s Hynkem Zohornou, které čekal opět let prosluněným večerem. Ostatní hráči ještě zůstali na místě a před odjezdem se pobavili s obyvateli Labut.

Zleva Adam Raška, Michal Kempný, starosta Labut Milan Hrkalík, Hynek Zohorna, Pavel Jenyš a Jan Hanzlík
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál