Před Vánocemi můžete s Kometou pomáhat ženám a dětem z dětských domovů

Před Vánocemi můžete s Kometou pomáhat ženám a dětem z dětských domovů
 

HC Kometa Brno a projekt Chlapi Ženám začal s podporou fondu Femina již prodejí dresů, ve kterých sehrála Kometa první extraligové utkání sezóny. Série dresů navržených módní návrhářkou Janou Berg vynesla částku přes 100.000,- První dres navíc vydražili hráči Komety a stejně pomohlo i vedení hokejového klubu Kometa Brno, trenéři a vedoucí mládežnických družstev. Ti společně odkoupili další dres bez jmenovky.

 

Na slavnostním ceremoniálu před utkáním se objeví i Jana Berg, která je jednou z hlavních postav Nadačního fondu Femina. Tím však podpora ze strany Komety rozhodně nekončí. Z každé vstupenky ze všech utkání totiž hokejový klub věnuje jednu korunu právě Nadačnímu fondu Femina. Za každé vyhrané či prohrané utkání tak může být zakoupen implantát, který urychlí čekací dobu na re-operaci prsou jedné nešťastné ženy a vrátí ji zpět do společnosti jako šťastného a plnohodnotného člověka.

Ve čtvrtek se bude v areálu KAJOT ARENY prodávat také speciální jo-ja za symbolickou cenu 20,- Kč. I výtěžek z prodeje joj bude věnován projektu Chlapi Ženám, tedy Nadačnímu fondu Femina. Jo-ja si budete moci zakoupit od lidí ve žlutých dresech s logem projektu Chlapi ŽENÁM . Pokud byste tyto „prodejce“ na stadionu náhodou minuli, můžete si jo-jo koupit na všech bufetech nebo na hlavní pokladně KAJOT ARENY. Jo-ja se budou prodávat pouze 22. prosince 2011.

Nezapomeňte ani na tradiční Vánoční sbírku

Ve čtvrtek se také bude konat tradiční vánoční sbírka pro malé školáky z dětských domovů. Na stadion s sebou můžete donést: pastelky, fixy, voskovky, tempery, vodové pastelky, psací potřeby, barevné papíry, barvičky na sklo a další. Všechny tyto předměty můžete po vstupu do areálu KAJOT ARENY svěřit do rukou členů "vánoční hlídky", kteří budou čekat za turnikety. Pokud byste je náhodou minuli, můžete předměty odevzdat v jakémkoliv bufetu KAJOT ARENY. Školní potřeby budou posléze věnovány zástupcům dětských domovů.

Uctění památky Václava Havla

S ohledem na smutné události minulých dní se i klub HC Kometa Brno připojí k ostatním klubům ledního hokeje a před zápasem uctíme společně minutou ticha památku pana Václava Havla. Tento akt bude doplněn o tichou projekci na multimediální kostce.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál