Češi do 18 let ve třetím zápase udolali Rusy, brankou přispěl brněnský Jan Mlčák

P ř í b r a m – Česká hokejová reprezentace má za sebou trojlístek domácích duelů proti ruské sborné. V Příbrami odehrála tři duely ve třech dnech, z čehož první dva prohrála, ale ten závěrečný sobotní už ze svých rukou nepustila. U výhry 5:3 byli i dva brněnští obránci, a to Radek Kučeřík a také Jan Mlčák, který se zápase blýskl jednou trefou.

Česko U18 - Rusko U18 5:3 (2:2, 3:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Novák (Tureček), 13. Mužík (Teplý, Novák), 28. Tureček (Teplý), 30. Rychlovský (Raška), 34. Mlčák (Teplý, Mužík) – 2. Gricjuk (Amirov), 12. Nikolajev, 35. Burenov (Podkolzin)

Sestava ČR U18: Pařík (Škorpík) – Kučeřík (A), Mlčák, Tureček, Homola, Klodner, Poizl, Klikorka, Žůrek, Černohorský – Mužík (A), Najman, Teplý (C) – Koffer, Peterek, Rychlovský – Novák, Čížek, Raška – Pištěk, Vitouch, Křemen – Morong.

Odehrané v 18:30 | Jun.
HC Kometa Brno