Junioři si zpestří přípravu turnajem v Karlových Varech, na úvod je čeká německý Mannheim

B r n o – Do startu nové juniorské sezóny zbývají tři týdny a přípravy jsou v plném proudu. Svěřenci Jana Zachrly mají za sebou již dvě přípravná utkání. Nejdříve zvládli utkání se Vsetínem, následně i Havlíčkovým Brodem. Teď je čeká náročný turnaj v Karlových Varech, jenž proběhne od 17. do 19. srpna. Junioři odehrají během tří dnů tři utkání. Hned na úvod je čeká úřadující mistr Německa - Jungadler Mannheim, v sobotním podvečeru nastoupí proti domácí Energii. V neděli celý turnaj vyvrcholí zápasy o umístění.

Program brněnských juniorů na turnaji v Karlových Varech

Pátek 17. 8 (18:00)
HC Kometa Brno - Jungadler Mannheim

Sobota 18. 8 (17:00)
HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno

Neděle 19. 8
Zápas o umístění

O turnaji v Karlových Varech krátce promluvil trenér juniorů Jan Zachrla. „Budou tam týmy, co mají svou kvalitu. Také nás čekají celky z Německa, které jsou kvalitní a hrají trochu jiný, důrazný hokej. Ostatní celky nastoupí se staršími hráči, takže to bude trochu náročnější. Bez zápasů by příprava nebyla možná, takže turnaj splňuje tyto parametry. Program turnaje je náročný. Odehrajeme tři zápasy ve třech dnech, což nám také ukáže připravenost našich hráčů, od kterých také očekáváme věci, jenž by se měly v naší hře objevovat, ať po stránce taktické či herní.“

Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc