Ptejte se » Redakce

Ptejte se redakce

Formulář dotazu
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamatovat

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 6898 odpovědí v této kategorii celkem.

Tramtadada 14.7.2017, 09:19 | odp. 14.7.2017, 10:15
Krásný pátek přeju,
u zápasu se Slovanem (3.8.) vede odkaz ”vstupenky” na jejich stránku (sekce permanentky), přitom se hraje u nás. Tak aby to lidi nemátlo. Smajlík

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu. Díky moc :-).
Petr 13.7.2017, 10:55 | odp. 13.7.2017, 12:19
Zdravím,kdy startuje Kometě příprava na ledě?? Smajlík

Odpověď:
Dobrý den, mělo by to být 23. července, kdy se sejdou všichni kompletně. Momentálně se led v DRFG připravuje. Mimochodem hodně hráčů již nyní trénuje tzv. "off-ice".
pavel 7.7.2017, 00:07 | odp. 7.7.2017, 08:59
Zdravim ,chtěl jsem se zeptat proč na exibiční utkaní konané 9.8. nebyla dána možnost si přednostně koupit vstupenky na sve zakoupene pernamentky ale byla dána možnost je skoupit překupníky ,kteří toho zřejmě hojně vyžili

Odpověď:
Dobrý den. Je to lehké, není to akce Komety, ale Martina Havláta, který je organizátor. Samozřejmě zve fanoušky Komety, ale zároveň i širokou veřejnost z celého regionu, potažmo celé České republiky.
Petr ze Světlé 5.7.2017, 13:13 | odp. 6.7.2017, 14:36
Dobrý den!
Přípravné zápasy jsou 8.8 a 10.8. Jakým systémem se bude hrát tedy utkání proti Havlát Teamu a bude Kometa kompletní nebo trenéři nasadí mix. tzn: Mistři, legendy,osobnosti,dorost?
Smajlík Smajlík Smajlík

Odpověď:
Dobrý den, to je otázka velice předčasná. Ale jelikož se jedná o exhibiční utkání, neočekávám nějaké velké tempo a tím pádem nic složitého pro naše kluky. Nastoupit by měl "A" tým.
Marek 5.7.2017, 00:34 | odp. 5.7.2017, 08:30
Dobrý večer, budou letos volné vstupenky opět pro obce Království Komety?

Odpověď:
Dobrý den, na to vám nedokážu odpovědět, ani nevím, že byly volné lístky, spíš byla možnost je rezervovat. Zkuste kolegyni Hofírkovou z marketingu Komety (m.hofirkova@kometagroup.cz).
Petr 3.7.2017, 12:52 | odp. 3.7.2017, 12:58
Zdravím,takže Kuba Krejčík může během sezony odejít??Říkal,že když do určité doby, nebude nic odjinud,tak zůstane v kometě,ale nepochopil jsem jestli to myslel,teď před sezonou a nebo během :-)

Odpověď:
Nikdy nevíte, kdy přijde nějaká nabídka na konkrétního hráče. Například Honza Hruška měl ve smlouvě, že může kdykoliv odejít do zahraničí, které si také ve Finsku vyzkoušel. Podobně to má jistě více hráčů. Co vím, tak Jakub Krejčík by měl zůstat v Kometě a normálně se s ní připravovat na sezónu. Je hráčem Komety.
Petr 28.6.2017, 08:24 | odp. 28.6.2017, 13:48
Zdravím,bude Jakub Krejčík hrát v nadcházející sezoně v Kometě??Údajně podepsal,ale s podmínkou,že ,může do určité doby jít ještě jinam...Jak to teda aktuálně je?? Smajlík

Odpověď:
Dobrý den, na tom se nic nemění. Co aktuálně vím, tak by Jakub měl po polovině července začít trénovat s Kometou na ledě.
krakojed 17.6.2017, 12:17 | odp. 17.6.2017, 13:37
Dobrý den,píšete,že Kometa má svou edici kartiček hráčů.Kde se prosím dá koupit a kolik stojí?Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, naše edice se dá získat pouze na oficiálních autogramiádách klubu. Volně na prodej nejsou.
krakojed 15.6.2017, 21:47 | odp. 16.6.2017, 10:47
Dobrý den,vracím se k Lyoness,kde jste mě odkázal na webové stránky a tam jsem zjistil,že Kometa nenabízí vlastně nic,jen odkazuje na další partnery.Můžete mi k tomu něco napsat?Děkuji .

Dobrý den,
V současné době Kometa skrze Kometa Legends Card nabízí výhody u 75 000 kamenných obchodů a online shopů z celého světa. Své členské výhody v podobě Cashback a Shopping points můžete využívat u partnerů Kometa Legends Card po celém světě. V České Republice je pak číslo našich partnerských společností čítá nad 2300 obchodníků, kteří jsou součástí našeho programu. Díky Kometa Legends Card pak můžete získat Cashback až 5% a až 1% pak směřuje do Nadačního fondu Kometa. Konkrétně HC Kometa Brno v současné době Cashback a Shopping points nenabízí. Velmi Vám děkuji za Váš dotaz a přeji Vám pěkný den.
Dominik Verner (marketing Komety)
Radim 15.6.2017, 15:30 | odp. 16.6.2017, 09:29
Zdravím, jelikož je teď takové hluché období v hokeji, tak co napsat nějaký článek, či články co dnes dělají a jak se mají borci, kteří v 1. lize nastartovali obrat k lepším časům, např. David Appel, Míra Barus, Pavel Maláč, Lukáš Říha, Honza Mikel, Patrik Moskal, nebo třeba i Saša Elsner atd. Myslím, že nejednoho fanouška by to zajímalo :-) Jaké byli další osudy těchto a dalších hráčů.

Díky a ať se daří

Odpověď:
Díky za námět, budeme o tom uvažovat. Na některé hráče nebude lehké sehnat kontakt a vůbec se s nimi spojit. Nápad je to zajímavý, to ano :-).

Další stránky
123456>>