Ptejte se » Redakce

Ptejte se redakce

Formulář dotazu
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamatovat

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 7061 odpovědí v této kategorii celkem.

steve_hawkins 20.1.2018, 13:34 | odp. 21.1.2018, 11:17
Dobrý den. Vím, že je to asi už otravné, že s tím tady budu asi 3. člověk v pořadí, nicméně se s tím vůbec nehnulo. Bylo by PROSÍÍÍM možné to, aby se KONEČNĚ vypnul ten otravný zvuk vlaku při našem tradičním gólovém songu? A když už má někdo potřebu tyhle novinky zavádět, tak aspoň, kdyby ten vlak na kostce přejížděl BEZ ZVUKU a fandové si mohli plnýma douškama nerušeně užít to gólové opojení? Myslím si, že by to bylo kompromisní a ideální.
Opravdu je to neposlóchatelný hnus v této kombinaci! Já nechápu, jak to vůbec mohlo někoho napadnót to tam cpát. Děkuju předem za odpověd´ a přeju hezký den.

Odpověď:
Přeposlal jsem žádost do naší režie a moderátorovi. Pokud přijde odpověď, hodím vám ji sem.
Katka 20.1.2018, 13:29 | odp. 21.1.2018, 11:03
Dobrý den,včera jsem byla na utkání s Hradcem Králové na F na stání,ale během půl hodiny na mě nakapalo tolik vody,že bych mohla ždímat kalhoty,akorát jsem teď nachlazená.Tato věc kazí jinak perfektní dojem z hokeje.

Odpověď:
Dobrý den. Víme o tom, firma vlastníci Rondo (tedy městská firma Starez sport) chystá v brzké době nápravu. Střecha potřebuje nutně opravit, v tuto chvíli zalátat díry.
petr 18.1.2018, 21:38 | odp. 19.1.2018, 10:41
Gratulace k reprezentaci na ZOH -Špenátovi, Ondrovi a Marcelovi. Smajlík Smajlík Smajlík

Dobrý den, díky.
rej 17.1.2018, 10:24 | odp. 17.1.2018, 11:51

Odpověď:
Možná byste mohl udělat nějaké společné setkání a na něm řekl nějaké řešení, jak s touto problematikou dál pokračovat. Pokud něco zorganizujete s našemi fankluby, nebude problém o tom více hovořit. Kontakty na UPB a Fanklub najdete na jejich stránkách.
Fuksa Jiří 16.1.2018, 20:16 | odp. 17.1.2018, 11:50
Úžasné a blahopřeji k devátému vítězství v řadě.
Jen mě trápí a děsí nedisciplinovanost hráčů v zápasech.
Proč stále tolik vyloučených?Ve Zlíně Malec 4x.Už i Kanada pochopila dávno,že disciplína při hře a chladná hlava v osobních soubojích jsou lepší než se vysilovat častou hrou v oslabení.V Kometě se neřeší tento stav?

Odpověď:
Díky za chválu a názor. Nejsme v redakci bohužel (možná bohudík) trenéři, ale myslím si, že tento jev určitě sledují a ví o tom.
15.1.2018, 15:56 | odp. 17.1.2018, 11:48
Ahoj jsem hokejový laik a rada bych koupila svému muži lístky na zápas komety se Zlínem. Ale nevím na jakou tribunu...protoze netuším jestli nejsou nějaka mista primo vyhrazena jen pro fanoušky hostů. Tak abych nekoupila spatne a aby se nestalo to,že by se manzel coby kometak ocitnul v chumlu fanousku protihracu. Muzete mi prosim poradit jestli tribunu e nebo f a jake je nejvhodnejsi misto? Diky e

Odpověď:
Dobrý den, zeptejte se na naší pokladně. Kontakt: r.kerberova@kometagroup.cz
Honza 16.1.2018, 18:15 | odp. 16.1.2018, 19:13
Dobrý den, proč kometa platí pokuty za nevychované a vulgární fanoušky? Proč to za své sprosťáky a hulváty nezaplatí fanklub Komety sám? Díky

Odpověď:
To je spíš otázka na fanklub. Můžete se jich klidně zeptat :-).
rozčilení fanoušek 12.1.2018, 11:07 | odp. 12.1.2018, 12:27
dobrý den podle deníku Hokej cz že klub Komety bude platit pokutu za fanoušky 40 tisíc koruna a podmínečně uzavřený domácí kotel, bude se klub odvolávat jak bude příští zápas doma DNE 19 .12018 hrajeme Hradcem jak bude domácí k sektor aby šel sem si změnil vstupenku jinám

Odpověď:
Odvolávat se nebudeme. Kotel je uzavřený podmínečně, takže vstupenky do sektoru E bude normálně k prodeji. Pokud máte obavu, tak zkuste sektor F.
tomáš 11.1.2018, 21:23 | odp. 12.1.2018, 09:27
dobrý den. proč pořád hrajete v zápase jen se 6 obránci,ojediněle se 7? planujete ještě nějakou posilu? v zámoří ted hrje skvěle Král a Hajkovi,ketremu jste moc nedali šanci v zápase.díky

Odpověď:
Dobrý den a dobrá otázka, asi jako všechny tady. Do sestavy rozhodně trenérům mluvit nebudeme, to je v jejich kompetenci. O posilách se jedná, konec přestupního období je 31. ledna. Oba vámi zmínění hráči hrají v zámoří a pochybuju, že by se chtěli vracet. Prozatím určitě ne.
rej 10.1.2018, 16:30 | odp. 11.1.2018, 09:19
bude zas vlakoví zájezd dne 30 .1. 2018 do hl města ,kdyby nebyl výjezd nešlo by to zařídit aby ten zápas byl v televizi poznámka -stačilo mě to dne 22 .12 2018 jak nám urážely , synovec byl sektoru hostí a podle tíseň tv nechtěly je pustit po zápase z haly pořadatelé a policie !

Odpověď:
Vlakový výjezd ze strany Komety nebude, poptejte se na stránkách fanoušků, tam možná ano. Utkání v TV bude. Upřímně vůbec netuším o co jde a co je TV tíseň. Pokud máte problém jezdit na Spartu, nejezdil bych. Je to vaše svobodná volba. Můžete zkusit i jiné stadiony - Litvínov, Zlín a jiné.

Další stránky
123456>>