Ptejte se » Redakce

Ptejte se redakce

Formulář dotazu
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

pamatovat

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 6939 odpovědí v této kategorii celkem.

Tonda 17.9.2017, 15:29 | odp. 19.9.2017, 09:12
Dobrý den,
kolik kg víček se vybralo za minulou sezonu ? Na koho sbíráme tento rok?
Děkuji.
Antonín Mech

Odpověď:
Dobrý den, předal jsem informaci NF Kometa, který má projekt na starosti. Později vám sem přidám odpověď od našich děvčat.

Odpověď:
Na Vanessku se vybralo celkem 2009 kg víček. Ve čtvrtém ročníku Víčkované sbíráme víčka na Lukáška, kterému byl diagnostikován dětský autismus, centrální hypotonický syndrom a další přidružená postižení. Lukášek je ale téměř vždy dobře naladěný, veselý, energický a vnímavý. Zajímá se o vše možné, například o konstrukce a výstavbu budov a domů, baví ho ale i vaření, plavání, fotbal, hokej a rád poslouchá hudbu. Lukáškovi je 9 let, navštěvuje základní školu speciální a ke svému úspěšnému psychomotorickému rozvoji potřebuje kromě pravidelné neurorehabilitační a terapeutické péče i dodržování speciální diety.

Jedna z forem terapií, kterou Lukášek využívá, je i hipoterapie, a tu by rodina za peníze z vybraných víček částečně financovala. Aby se mohl Lukášek zapojit do běžných pohybových aktivit, které vzhledem ke svému hendikepu nemůže vykonávat, rádi by mu rodiče pořídili speciální tříkolku LOPED pro osoby se zhoršenou pohyblivostí či zdravotním postižením.

Tereza Kučerová - NF Komety
Clairvaux 15.9.2017, 20:11 | odp. 18.9.2017, 09:09
Dobrý den, mám dotaz doposud hráli hráči do 18 let s košíkem. změnila se před letošní sezonou pravidla? Všiml jsem si, že ve Zlíně hrál Filip Král s ”půlpexisklem” ačkoliv ještě nedovršil hranici 18 let. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, v sezóně, kdy junior dovrší věk 18 let, může nastupovat bez mřížky. Pro zajímavost, netýkalo se to Martina Nečase, který "přeskočil" juniorku.
Patrik 18.9.2017, 00:19 | odp. 18.9.2017, 09:01
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda budou k dispozici ve fanshopu prošívané bundy ,které má realizační tým? Jsou velice povedené, na rozdíl od těch co jsou nyní k dispozici na fanshopu a ještě jen v jedné velikosti.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, doporučuju se podívat na stránky fanshopu a poptat se přímo tam. Nebo si zajít osobně na ulici Křídlovickou nebo Střední.
Dáša 16.9.2017, 17:08 | odp. 16.9.2017, 17:55
Dobrý den, kde bych mohla sehnat podpisy na dres? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, buď můžete na nějaké autogramiádě, nebo po zápase si hráče odchytit na parkovišti, jako mnozí další sběratelé.
steve_hawkins 11.9.2017, 09:12 | odp. 14.9.2017, 08:58
Dobrý den. Je moc fajn, že se v Rondu namontovaly konečně vyšší plexiskla (jsou dokonce o něco vyšší, než ty, které drží sít´ za brankama). Hlediště je ve větším bezpečí a hráči mají pohodlnější možnost vyhazovat puky z obrannýho pásma, když jsou pod tlakem. Prostě po vzoru amerických a kanadských parametrů je to po téhle stránce moc fajn. Na co se chcu ale zeptat: Prý jsou tahle vysoká plexiskla novýma normama pro extraligu? Proč tedy třeba v takové Olomouci, Pardubicích a Plzni tahle výška plexiskel také není podél délky hřiště? Vím, že jako redakce s tím nenaděláte nic, ale není to trošku blbost, aby to bylo takhle nejednotné ty výšky plexiskel (pro případy vyhození puků mimo hřiště a jsou z toho 2 minuty)? Ta nová norma se nevztahuje na všechny stadióny?

Odpověď:
Máte pravdu, nic s tím jako redakce neuděláme.
PETR KRÁL 13.9.2017, 15:57 | odp. 14.9.2017, 08:57
Dobrý den,bylo by možno poslat na klub k podpisu hokej.karty Vašeho hráče H.Zohorny?Děkuji Král.

Odpověď:
Dobrý den, lepší by bylo, kdybyste si Hynka ochytil po zápase, ochotně se vám podepíše. Na klub kartičky poslat můžete, ale proces může trvat docela dlouho.
Adam 13.9.2017, 18:41 | odp. 14.9.2017, 08:55
Dobrý den, bude možno koupit lístky na utkání Kometa-Dukla do Sektoru hostů přímo na stadionu?

Odpověď:
Dobrý den, koupit se dají, ale nejprve se upřednostňuje požadavek fanklubu Jihlavy. Zkuste jim napsat a domluvit se.
Radim 13.9.2017, 20:02 | odp. 14.9.2017, 08:53
Dobrý den,

možná jsem to jen nezaznamenal, ale je někde info kolik bylo na tuto sezonu prodáno permanentek?

Díky a ať se daří

Radim

Odpověď:
Dobrý den, nikdy takový údaj neposkytujeme. Je to interní záležitost klubu. Nicméně počet se prakticky neliší od toho loňského. Navíc se výrazně zvýšil prodej klubových celosezónních karet.
jarda m. 11.9.2017, 11:59 | odp. 12.9.2017, 10:28
zdravím, redakci...ikdyž předpokládám, že tento dotaz není na Vás, tak se na Vás s důvěrou obracím...na Fku není slyšet takřka zhola nic...ani Chylda a ani hudba při laser show v prvním kole...prostě je to na ...asi na pytel...postupte tento problém dál, ať s tím fundovaní mohou něco udělat...díky za pomoc

Odpověď:
Dobrý den, podle informací co mám, se na tom pracuje. Tak doufejme, že to bude co nejdřív v pořádku.
Tibor 11.9.2017, 13:01 | odp. 12.9.2017, 10:28
8. srpna jsem psal o tom, že reproduktor proti F nefunguje nebo je vypnutý. A páni technici pořád nic!!!! Slyšíme jen z odrazů. Hrůza!!!
Tak se snad po pěti týdnech !!!! v úterý dočkáme.
Asi by to chtělo vyměnit údržbáře, co to má na starost.

Další stránky
123456>>