Ptejte se » Tomáš Kaberle PUK

Ptejte se obránce brněnské Komety Tomáše Kaberleho. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v zápasovém programu PUK, následně na webu Komety.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby Tomáš věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji otázky 1 - 10 z 14 otázek v této kategorii celkem.

Karolína 29.9.2015, 20:09
Dobrý den, nic ve zlém, ale vaši obrannou dvojici společně se Stehlíkem považuji za nejslabší. A nejsem sama, Richard absolutně nevyužívá své parametry, jakožto 2 metrový bek a od vás by bylo vhodné přidat nějaký ten gól, nebo aspoň tolik neinkasovat. Doufám, že celkově hra našich obránců se zlepší a především ta vaše, jakožto první obraně. Držím vám pěsti , vzhůru Brno!! Smajlík Smajlík

Karel123 27.9.2015, 09:18
Zdravim Tome,
Budu upřímný, vůbec mi v Kometě nesedíte. Řekl bych, že hodně obdržených golů bylo na vaše konto, samozřejmě vím, že se musíte rozehrát, ale čekal jsem od vás víc. Myslim si ,že právě obrana rozhoduje proč Kometa neporáží slabší celky. Hodně tam chybí Kempný a je to znát na hře obrany, chtělo by to omladit a předávat vaše zkušenosti mladším bekům. Chtěl bych vědět, co si o tom myslíte vy.
Děkuju za váš názor a ať se daří

pavel 25.9.2015, 12:29
procs ste chtel zrovna do komety

Terka 25.9.2015, 10:50
Dobrý den Tome,
Za Kometu jste už pár utkání odehrál a tak se chci zeptat, jak se tady cítíte. Ať už v kabinĕ, na ledĕ. Jak vám vyhovují trenéři a cítíte podporu fanoušků? Hlavnĕ Vám chci popřát ať se daří a ať spolu oslavíme titul! Smajlík

Standa 25.9.2015, 10:48
Zdravím,

Zajímá mě pouze jediná věc.
Proč jste si vybral zrovna Kometu Brno, tým který si postup do extraligy musel koupit.

Takový tým není pro Vás!!!

A. 25.9.2015, 10:17
Proč jste si vybral právě Kometu? A co uděláte pro její výhru poháru?

Medard 25.9.2015, 10:00
Dobrý den Tomáši. V přesilovkách ani obranné činnosti se Vám zatím moc nedaří a tak se chci zeptat. Přišel jste si sem zahrát nebo něco vyhrát?
Díky za odpověď, ať se daří!

Další stránky
12>>